Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Rutig höstjacka
Rutig höstjacka - 89 Rutig höstjacka - 90

Rutig höstjacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Färg: Svart

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Bra skick storlek S och är ganska oversized

Kayleigh
Kayleigh
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart vit rutig höstjacka - Super fin och mysig jacka i storlek s/m. Använd fåtal gånger och är i väldigt bra skick. Priset går att diskutera💕
Rutig höstjacka - Säljer nu min älskade jacka från na-kd! Väldigt fin och skön. Perfekt nu till kyligare höst om man har något lite tjockare undertill. Tygbiten har lossnat till spännet men har kvar den men får dock inte på den själv. Annars i bra skick!🩷Köpt för 699
Höstjacka - Fet Höstjacka från 2015!! Jättebra skick och säljer pga för liten!💞 original pris runt 200-300kr men säljer för 200💗
Höstjacka - Jätte mysig jacka från Hm!
Höstjacka  - En svart höstjacka i jättefint skick. Katt finns i hemmet.
Höstjacka  - Snygg jacka/kofta i ett jätte coolt mönster
Höstjacka  - En jättefin höstjacka med insidan av ett tyg med rosetter på! Fick av en vän för några månader sedan, säljer pga för liten för mig💞
Höstjacka - Säljer denna fina kappa, väl skött❣️❣️ Ordninariepris 499 kr, priset går att diskuteras!!
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Grön quiltad overshirt jacka - Säljer en ljusgrön quiltad overshirt/jacka från Zara. Jackan har oversized passform, stora fickor framtill och är tillverkad i ett mjukt, strukturerat material.
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Oversized ljusblå jeansjacka - Säljer en oversized ljusblå jeansjacka med klassisk krage och knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knapp samt sidfickor. Perfekt att slänga över en klänning eller till vardagslooken.
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M men passar S. Hör av dig vid frågor.
Moncler Cardigan  - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad front, två fickor med knappar och dragkedja. Ärmar och rygg i stickad bomull, klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka