Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Armani jacka
Armani jacka - 89 Armani jacka - 90 Armani jacka - 91

Armani jacka

Storlek: XL
Kategori: Jackor
Märke: Armani
Färg: Svart

450 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Använda i ett par år men inte så ofta. 8/10 skick. Hittar inga fel på den. Ganska liten i storleken. Den passade nästan mig som är 178, den var bara lite lång så någon som är 185+ kommer den lätt passa.

MG
MG
(14)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Armani jacka - Hej säljer min Armani jacka som är i fint skick den är storlek xl men passar även L och den går att använda med och utan luva för luvan går att gömmas i kragen och hör gärna av er vid funderingar
Armani jacka - EA7 dunjacka i okej skick. Tre små hål annars bra skick. Storlek S. Skriv görna om du har några frågor!
Armani jacka - Emporio Armani jacka. Storlek 54(L). Helt ny, aldrig använd. Äkta. Nypris 5999kr
Armani jacka  - Snygg jacka i bra skick,storlek 2xl men passar S
Armani jacka - Hej! Säljer en armani jacka för att den aldrig kommer till användning längre. Jackan är äkta och är köpt från boozt.! Skulle säga att den är förr herr men det är upp till var och en. Meddela mig om ni har några frågor.!⭐️💫
Armani jacka  - En svart Armani jacka storlek S skick 10/10 aldrig använt perfekt jacka för vinter, Warm och skön. Ny pris 1000.   Pris kan diskuteras
Armani jacka  - En fet Armani jacka. Den är lite använd men är i bra skick. Perfekt för hösten
Armani jacka  - Äkta Armani jacka (nypris 7000) pris kan diskuteras vid snabb affär sparsamt använd utan problem eller skador
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grön quiltad overshirt jacka - Säljer en ljusgrön quiltad overshirt/jacka från Zara. Jackan har oversized passform, stora fickor framtill och är tillverkad i ett mjukt, strukturerat material.
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Moncler Cardigan  - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad front, två fickor med knappar och dragkedja. Ärmar och rygg i stickad bomull, klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Svart kappa med bälte och fickor - Lång Kappa från Vero Moda. Har 2 fickor med ett bälte som går att knyta i midjan. Ordinarie pris 700 kr säljer för 650, pris kan diskuteras då jag använt kappan några gånger , säljer för att jag hittat en annan i min storlek och stil🩷ingen retur🩷
Oversized ljusblå jeansjacka - Säljer en oversized ljusblå jeansjacka med klassisk krage och knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knapp samt sidfickor. Perfekt att slänga över en klänning eller till vardagslooken.
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka