Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Cedrico Jacka
Cedrico Jacka - 89 Cedrico Jacka - 90

Cedrico Jacka

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Färg: Svart

4000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min Cedrico jacka som inte alls är använd många gånger och är i väldigt bra skick. Den är i Storlek XS men passar en S. Pris kan diskueras.

Sara
Sara
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Cedrico jacka  - Cedrico jacka som är sparsamt använd, nästintill aldrig använd, äkta päls, nypris 8 000kr
 CEDRICO jacka  - Säljer en snygg svart dunjacka från Cedrico med huva och dragkedja. Jackan har praktiska fickor med dragkedjor och en stilren design. Perfekt för kalla dagar.
Cedrico jacka  - Säljer min jättefina cedrico jacka i strlk m som även passar som s. Använd 2 vintrar men i gott skick.
Cedrico jacka - Använd en vinter inga skador. Storlek s. Dunjack. 8499kr ny pris säljer för 3800kr
Cedrico vinter jacka - Äkta Cedrico jacka i färgen svart. Varm jacka med avtagbar päls. Många fickor både inne och utanpå jackan. Jackan är använd ett fåtal gånger men passar inte längre därav måste den säljas.
Cedrico jacka  - Storlek xs
Cedrico jacka  - Använt i gått skick. Ny pris 8000kr
Cedrico jacka - Säljer nu denna varma jackan som är köpt för 8499kr, jätte bra skick. Endast använd en månad utav vintern.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Svart dunväst från Moncler - Svart, glansig dunväst från Moncler Storlek S med hög krage och två dragkedjefickor framtill. Klassisk Moncler-logga på bröstet och quiltad design. Perfekt för lager-på-lager och snygg till streetwear.
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Svart cardigan från Moncler - Snygg svart cardigan från Moncler med quiltad front och dragkedja. Jackan har långärmade ärmar i mjukt material och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Moncler cardigan  - Fick den idag den är oanvänd helt ny.Snygg svart jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har hög krage, två dragkedjefickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Parajumper cardigan - Tjena säljer ni min cardigan för använder den inte längre och behöver pengar till bensin😇 skriv om du har några frågor ( köpt för 5,300kr i butik )
Grön overshirt från Uniqlo XS-S - Säljer denna feta overshirten från Uniqlo med grym passform. Passar storlekar mellan S-XS. Hör av er kring funderingar