Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Vinterjacka
Vinterjacka - 89 Vinterjacka - 90 Vinterjacka - 91

Vinterjacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Färg: Vit

500 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Säljer denna jackan då jag inte använder den något mer. Köpt på PrettyLittleThing för 800kr. Den är kemtvättad så den ser ut som helt ny utan fläckar och hål. Köptes förra året

Veronika
Veronika
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vinterjacka - Jätte fräsch  vit vinterjacka  använd 1-3 gånger bara i storlek Small/Medium  säljs för 300kr men pris går att diskuteras.
Vinterjacka - Fin vinterjacka från vero Moda❤️närmare det vita hållet!
Vinterjacka - Från NA-KD men köpt secoundhand! Använd någon enstaka gång, bra skick men lite missfärgning vid ena fickan ♡
Vinterjacka - Jätteskön och lång vinterjacka som inte används❤️
Vinterjacka  - Jättefin vinterjacka i strl 34. Knappt använd för 700kr. Själv köpte för 1000kr.
Vinterjacks - säljer min vinterjacka från bikbok. Köpt för 1000 och säljer för 700. Har använt den två gånger då de inte är min stil på kläder och köpte den för ungefär ett år sedan. Kan tänka mig gå ner i pris vid snabbköp! Hör av er om ni är intresserade!🌼🧚🏼
Vinterjacka - Säljer min super fina vinterjacka/dunjacka från hm. Köpt för några år sedan, inte använd så mycket men har några smink fläckar på insidan (hör av er om ni vill ha bilder). Jackan är slutsåld och går inte att få tag på ❤️ Storlek XS men passar upp till M 💕
Zara vinterjacka - Säljer denna slutsålda jacka från zara, super varm och jättefin vinterjacka. Köpt för 3 veckor sen och knappt använd då jag har beställt en ny vinterjacka, hör av er om frågor!
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Grön quiltad overshirt jacka - Säljer en ljusgrön quiltad overshirt/jacka från Zara. Jackan har oversized passform, stora fickor framtill och är tillverkad i ett mjukt, strukturerat material.
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M men passar S. Hör av dig vid frågor.
Oversized ljusblå jeansjacka - Säljer en oversized ljusblå jeansjacka med klassisk krage och knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knapp samt sidfickor. Perfekt att slänga över en klänning eller till vardagslooken.
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Massimo dutti jacka - Svart dunjacka från Massimo dutti. Knappt använd, jättefint skick. Strl M, men passar mig som vanligtvis har S eller XS.