Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
jacka med päls  - skitsnygg jeansjacka med päls😍😍😍 kan tänka mig gå ner i pris vid snabbköp och har 10% rabatt vid köp av bundles!
Jacka - Snygg ljusblå jeansjacka sitter nice på mig som S
Jacka - In great condition
Jacka - Jättefin och trendig jacka från HM. Säljer den pågrund av att den blivit för liten💗💓
Jacka  - Säljer denna söta jackan som är helt oanvänd med lappen kvar,den har varit slutsåld från hm och tror itne den finns att köpa långre🥰pris kan diskuteras vid snabb affär ❤️!lhör av er för fler bilder 🫶🏻
Jacka
Jacka - 89 Jacka - 90 Jacka - 91

Jacka

Storlek: M/L
Kategori: Jackor
Märke: H&M
Färg: Blå

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna slutsålda jacka från HM, endast använd två tre gånger. Jackan är fodrad inuti. Storlek M/L men för mig som vanligtvis är en S så ser ni på bilderna på mig att den sitter bra ändå! Köp direkt för 700 ❤️

wilmaolaus
wilmaolaus
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Kavaj/Jacka - Säljer denna kavaj i ganska tjockt material, mer som en jacka och köpt av mig i tanke att ha som jacka men kom aldrig till användning. Nypris 650kr! En knytning likt en rosett vid armarna som går att ta bort, en knapp att stänga jackan med😊
Skinnskjorta - Säljer denna skjorta i skinnimitation från Zara, använd två gånger så som ny😊 Kan bäras både öppen och stängd samt användas som tunnare jacka på våren!
Jeans - Säljer dessa nudie jeans, W30 L30 herrstorlek! På dam blir det raka low waist i modell, funkar lika bra!  Jeansen är oanvända i nyskick.
Zara väska - Väska från Zara med kort&långt band! Två fack på insidan och knappt använd! Är i superfint skick!
Coster Copenhagen - Klänning från Coster Copenhagen, använd endast två gånger. Omlott modell med band i Midjan. Känningen är en 34a men jag som är en storlek 38 kan ha den utan problem (se bilder) Går till knäna ungefär! Nypris 1600kr!
NAKD väska  - Säljer denna slutsålda flätade väska från NAKD. Väskan har ett stort fack och ett lite mindre på insidan. Helt nytt skick och helt ny, köpt för 600kr!
NAKD väska - Säljer denna flätade väska från NAKD.
Liknande annonser
Visa alla