Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Röd pufferjacka - Säljer en snygg röd pufferjacka som är perfekt för vintern. Jackan har en dragkedja framtill och en justerbar huva. Den är varm och bekväm, idealisk för kalla dagar. Passar bra till både vardag och mer avslappnade tillfällen.
Pomperjacka med luva - Det finns en luva som går att gömma inom en dragkedja. Storleken är mindre än vad man tror. Jag har vanligtvis S/M och långa armar och den var lite kort vid handlederna. Använd men inga skador. Djur & rökfri
Vintertäckjacka med luva - Röd varm vintertäckjacka med luva.
Svart croppad pufferjacka med luva - Jackan är oanvänd med prislappen kvar
Pufferjacka med luva
Pufferjacka med luva  - 89

Pufferjacka med luva

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: H&M

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Röd pufferjacka med luva som inte längre kommer till användning. Nypris 499kr på hm. Kan skicka fler bilder om det behövs! 💕

Hannah😇
Hannah😇
(7)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Utsvängda jeans - 90-tals jeans från bershka. Säljer dessa så dom inte kommit till användning och är som nya. Nypris 399
Jeans wide leg  - Wide leg jeans från zara i storlek 32. Knappt använda och ser ut som nya! Dom är klippta efter min längd och jag är 160 med ganska långa ben.
Wide leg jeans  - Wide leg jeans från zara i storlek 32. Knappt använda och ser ut som nya! Dom är klippta efter min längd och jag är 160 med ganska långa ben.
Monki jeans  - Monki jeans som är välanvända och även blekta med klorin! Det är ett naturligt och fint resultat, på sista bilden ser man hur dom såg ut innan.
Monki jeans - Mörkblåa jeans från monki. Dom har varit välanvända men är i så gott som nyskick! Storlek 24
Jeans  - Jeans från pull & bear. Knappt använda! Kan skicka fler bilder. Jag är 171 cm lång och jeansen är långa på mig.
Zara jeans - Jeans i storlek 38 som inte kommer till användning längre. Kan skicka fler bilder. Jag är 171 cm lång och dessa är långa på mig
Visa långa byxor, Lojsan Wallin X NA-KD - Helt oanvända vita byxor i satin från lojsans senaste släpp hos NA-KD. Nypris 499kr
Zara jeans - Helt oanvända jeans med prislapp kvar. Kan skicka fler bilder. Jag är 171 cm lång och dessa är långa på mig
Nike air force 1 ’07 - Helt oanvända Nike air force. Säljer för att jag inte kommer få någon användning för de! Nypris 1349kr hos Nike
Liknande annonser
Visa alla