Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Pälsjacka  - As snygg pälsjacka funkar till alla tillfällen, säljer då jag har många! Pris kan diskuteras 🫶
Pälsjacka  - Aldrig använd , ny med prislapp! Passar S och M.
Pälsjacka - Säljer denna jättefina pälsjacka som inte kommer till användning. Den är sällan använd och inga tecken på användning. Pris kan diskuteras!!!
Pälsjacka  - Pälsjacka från H&M i storlek xs ❤️ säljer den eftersom att den är för stor den är aldrig använd
Pälsjacka - Vit pälsjacka i fint skick
Pälsjacka - Super mysig pälsjacka från bikbok😍
Chelsea pälsjacka
Chelsea pälsjacka - 89 Chelsea pälsjacka - 90

Chelsea pälsjacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Färg: Vit

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna jättefina Chelsea kappa med päls från Zalando. Den är köpt för 999 men tyvärr slutsåld på hemsidan, den är i storlek S. En av knapparna har ramlat av men det är inget man märker!

Olivia
Olivia
(11)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Päls tröja - Säljer denna jättefina flufftröjan från zara. Den är använd vid två tillfällen då jag endast testat den, den är i storlek XS och är väldigt skön.
Volangtopp - Säljer denna jättegulliga volangtopp från zara. Den har tyvärr inte kommit till användning så därför säljs den.
Ljusblå tröja - Jättefin ljusblå färg, aldrig använd
Lågmidjade bootcut jeans - Säljer dessa super fina och populära jeans från Gina tricot som nu är slutsålda. De är lågmidjade och utsvängda med ett hål på höger sida. De är köpta för 599kr och säljer för 250, priset kan diskuteras vid snabbaffär.
Yogapants  - Jag säljer dessa yogapants ifrån Gina tricot i storlek XS. Säljer för de inte kommit till användning och har även ett par andra som jag använder mer.
Vinröd topp - Säljer denna jättefina vinröda topp ifrån zara.
Brun väska med guld detaljer - Säljer denna superfina bruna fiorelli väskan med gulddetaljer som jag köpte för 800kr. Den är i utmärkt skick och har endast använts några gånger. Säljer väskan då jag har många andra och denna inte kommit till så stor användning.
Vita skidbyxor  - Säljer dessa jättefina skidbyxor jag köpt på plick, de är oanvända då det inte passade mig. Det är slim bootcut och sitter jättefint. (Tagna bilder)
Pälsjacka - Jättefin jacka med päls, perfekt nu till sommaren. Aldrig använd.
Beige handväska från Valentino - Säljer en snygg beige handväska från Valentino med quiltat mönster och guldfärgad kedjerem. Väskan har en klassisk rektangulär form och logotypen i guld framtill. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Liknande annonser
Visa alla