Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Jacka - manchester
Jacka - manchester - 89

Jacka - manchester

Storlek: L
Kategori: Jackor
Märke: H&M
Färg: Beige

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Bra skick! Snygg till sena sommarkvällar!

Johan
Johan
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Beige Manchester jacka Stl M. - Fin jacka ifrån H & M i beige färg som är fläckfri, rökfri samt ifrån djurfritt hem i storlek M.
H&M Manchester Jacka Herr  - Använt jackan väldigt fåtal gånger, den är i ett fint skick!  Perfekt för våren😎
Manchester Jacka - En riktigt snygg Manchester Jacka från Elvine. Köpt för 1400 för två år sedan, men har knappt använts. Har en liten defekt i nacken.  Storleken är M men skulle säga att den sitter mer som en L.
Manchester jacka/overshirt - Jacka/overshirt i beige
Snygg manchester jacka - Detta är en stylig manchester jacka från calvin klein unisex 90 tals stil medium storlek. Den är i väldigt fint skick dessutom. Om ni har frågot kan ni meddela mig.
Manchester jacka - Super snygg Manchester jacka från zara perfekt till våren och hösten, köpte denna från zara och har endast använt den 3 gånger. Storlek L passar bra som s och m också💓💓💓
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M men passar S. Hör av dig vid frågor.
Svart cardigan från Moncler - Snygg svart cardigan från Moncler med quiltad front och dragkedja. Jackan har långärmade ärmar i mjukt material och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Moncler cardigan  - Fick den idag den är oanvänd helt ny.Snygg svart jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har hög krage, två dragkedjefickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.