Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Dondup jacka
Dondup jacka  - 89 Dondup jacka  - 90 Dondup jacka  - 91

Dondup jacka

Storlek: 50/M-L
Kategori: Jackor
Märke: Dondup
Färg: Svart

2000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svin fet dondup jacka köpt på nk för ungefär 7000. Perfekt för vår och höst och funkar även på kyligare sommar dagar och nätter. Vid snabb affär kan jag gå ner i pris

Elias Werner
Elias Werner
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Dondup jacka - Hej! Säljer denna väldigt schysta Dondup jacka! Storlek S och fint skick. Skicka prisförslag och frågor!
Dondup Jacka - Säljer denna riktigt snygga marinblå jackan från dondup. Den är i bra skick utan defekter och är i storlek 52. Bara att skriva över frågor och funderingar.
Dondup svart jeans jacka - Bra skick inga skador
Dondup jacka - Dondup Strl: 52 Marinblå Nypris: 5 000kr Frakt ingår inte i priset
DONDUP jacka. - DONDUP jacka som jag bärt 3-4 gånger ute på golfbanan. Perfekt skick.  Ny pris 3700. Sälj pris. 1200.
Dondup jacka  - Jackan är i väldigt bra skick och kostar ny 5500 kronor. Den är för liten för mig och hänger bara så vill bli av med den. Passar Medium
Blå kavaj från Dondup - Säljer en mörkblå blazer från Dondup, tillverkad i Italien. Klassisk modell med smal passform, två fickor med lock och en bröstficka. Kavajen har släta knappar vid ärmsluten och är helfodrad med mjukt tyg. Perfekt för en clean och stilren look. Den är stretchig.
Svart vindjacka från Dondup - Säljer en svart vindjacka från Dondup med dragkedja framtill och dragkedjeförsedda fickor. Jackan har en klassisk krage och är tillverkad i ett lätt syntetmaterial som passar perfekt för blåsiga dagar. En liten defekt som knappast syns på bild 3. Nypris 4499 kr.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M men passar S. Hör av dig vid frågor.
Grön quiltad overshirt jacka - Säljer en ljusgrön quiltad overshirt/jacka från Zara. Jackan har oversized passform, stora fickor framtill och är tillverkad i ett mjukt, strukturerat material.
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Oversized ljusblå jeansjacka - Säljer en oversized ljusblå jeansjacka med klassisk krage och knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knapp samt sidfickor. Perfekt att slänga över en klänning eller till vardagslooken.
Massimo dutti jacka - Svart dunjacka från Massimo dutti. Knappt använd, jättefint skick. Strl M, men passar mig som vanligtvis har S eller XS.
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka