Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Limitato jacka
Limitato jacka - 89 Limitato jacka - 90 Limitato jacka - 91

Limitato jacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Limitato
Färg: Marinblå

1100 SEK

Frakt från 59 SEK
Beskrivning

Jackan är ungefär 2 år gammal och köppt i NK i Göteborg, jackan är fläckfri och inte heller några skador. (Skick-8/10)

Andersson
Andersson
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Limitato jacka - Snygg och elegant Limitato velvet bomber jacka i storlek S. Pris kan diskuteras vid snabb affär.
Limitato jacka - Säljer en oerhört snygg limitato jacka!! Fungerar grymt året runt och är sjukt bekväm. Inte helt bestämd på pris därmed kan det diskuteras vid köp
Limitato Jacka - Limitato bomber jacket Nypris 3999kr Skick 8/10 Liten fläck på magen annars otroligt fin! Hör av er vid några frågor #moncler #louisvuitton #limitato
Limitato jacka  - Säljer min limitato mocka jacka, as snygg men använder inte längre då den har blivit för liten! Nypris 8000kr tjejer kan även  använda den som en overzised jacka!
Limitato college jacka - Limitato
Limitato tröja/ jacka - Tjena, säljer min limitato jacka/tröja pga använder den inte längre. Den är självklart äkta och nypris ligger på 4-5000 den är i jättebra skick och har inga skador eller liknande. Fraktar såklart. Kan mötas upp i jönköping om ni vill göra äkthetskontroll🙌
Limitato Jacka  - Snygg Limitato jacka i storlek M men passar mer som storlek S. Pris kan diskuteras vid snabb affär.
Svart Limitato jacka med tryck - Snygg midnight blue Limitato jacka med dragkedja och ett stort tryck på ryggen. Jackan har ribbade muddar och en krage, vilket ger en klassisk look. Perfekt för en stilren och modern outfit.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkgrön jacka med nitar - Snygg militärgrön jacka/ overshirt med silverfärgade nitar på axlar och ärmar. Jackan har två bröstfickor med lock, klassisk krage och knappar framtill. As snygg till våren💞
J.Lindeberg Cardigan  - Trendig och sällsynt J.Lindeberg Cardigan | Skick 9/10 NYSKICK | Färgen mörkgrön och storlek M | Slutsåld överallt | Hör av er för mer information/bilder!
Grå  bomberjacka från HM - Säljer en sååå snygg grå bomberjacka från HM som är helt slutsåld💞 Jackan är i Storlek S! Pris går att diskutera i en snabb affär! Hör gärna av dig vid funderingar!
Quiltad jacka  - Stilren quiltad jacka i en snygg khakigrön/olivgrön nyans. Lätt men varm, perfekt som övergångsjacka vår/höst eller svala sommarkvällar. Rak, avslappnad passform som funkar lika bra till vardag som till en mer uppklädd look. Detaljer: Quiltat mönster Knäppning med både dragkedja & knappar Mjuk och bekväm Tidlös färg som är lätt att matcha Snygg både öppen och stängd Säljer pga kommer inte till användvänding, endast använd 1 gång
Grön camo overshirt med knappar - Snygg militärgrön overshirt i camomönster med två bröstfickor och knäppning framtill. Jackan är i bomull och har en avslappnad passform, perfekt att slänga över en hoodie. Långärmad och med klassisk krage. Funkar perfekt för sena sommarkvällar samt utgångar. Jackan är i 9/10 skick och säljs inte längre på hemsidor.
lululemon define jacket black - Svart jacka från lululemon med guld detaljer. Har tyvärr inte kvar plastpåsen som man får med🩷Size: 2
Svart jeansjacka med silverknappar - Snygg svart jeansjacka med klassisk passform och silverfärgade knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knappar, samt en rak och tidlös design som passar till det mesta.