Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Grå Parka Jacka, S
Grå Parka Jacka, S - 89 Grå Parka Jacka, S - 90 Grå Parka Jacka, S - 91

Grå Parka Jacka, S

Storlek: S
Kategori: Jackor

999 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En grå parka med fusk päls, pälsen är hela vägen in och håller en varm under det kalla vädret, går att stänga igen jackan om så vill det. Köpte jackan från garoff för 1 999kr i höstas men har dock tröttnat på jackan använd fåtal gånger under vintern då jag haft en annan jacka. Pris kan diskuteras

johanna
johanna
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Grå Carhartt jacka S - Säljer en grå jacka från Carhartt i storlek S. Jackan har mörkare krage, dragkedja framtill, tre fickor med dragkedja och klassisk Carhartt-logga på bröstet. Materialet är slitstark bomull med rutigt foder på insidan. Perfekt för dig som gillar streetwear. Jackan är även helt oanvänd och lapparna sitter kvar
Vinter jacka parka  - Parka jacka super mysig jacka använd cirka två gånger. Storlek s. Ordinarie pris 3999
Carhartt parka s - Carhartt parka jacka i nyskick. Aldrig använd. Rätt liten i storleken.
Vinterjacka/parkas grå - Säljer en snygg o grå varm vinterparkas med huva. Den är perfekt för kyliga dagar och har en dragkedja framtill. Jackan har långa ärmar och två praktiska fickor. Den är i jättefint skick. Jag har s/m och den passar mig.
Grå Canada Goose Macmillan Parka - ⚪️ Canada Goose Macmillan Parka Black Label ⚪️ Exklusiv och mycket varm vinterjacka från Canada Goose i Black Label-utförande med svart emblem och stilren premiumdesign. Helt ny, tagg avklippt.. Perfect för nordiskt klimat med tjock dunfyllning, skyddande huva och djupa dragkedjefickor. En lyxig och praktisk vinterfavorit.  📦 Snabb leverans – skickas samma dag 📩 Skriv vid intresse
Grå sportig jacka från Craft S - Sportig grå och svart löparjacka från Craft med huva och hel dragkedja. Jackan har diskreta ränder upptill, två fickor med dragkedja och är tillverkad i ett mjukt syntetmaterial. Perfekt för träning eller aktiva dagar.
Grå Canada Goose parkas med päls - Säljer en grå parkas från Canada Goose med stor fluffig päls på huvan och klassisk logga på ärmen. Jackan har dragkedja, snörning i midjan och praktiska fickor. Perfekt för kalla vinterdagar och riktigt snygg siluett. Box ingår samt ett jacköverdrag. Pälsen går även att ta av. Köpte jackan för 4 år sen för ungefär 12 000. Den har även kemtvättats och är ren.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grön quiltad overshirt jacka - Säljer en ljusgrön quiltad overshirt/jacka från Zara. Jackan har oversized passform, stora fickor framtill och är tillverkad i ett mjukt, strukturerat material.
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Moncler Cardigan  - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad front, två fickor med knappar och dragkedja. Ärmar och rygg i stickad bomull, klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M på lappen men passar XS. Måttet från toppen av axeln till botten av plagget är 62 cm. Hör av dig vid frågor.
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Svart kappa med bälte och fickor - Lång Kappa från Vero Moda. Har 2 fickor med ett bälte som går att knyta i midjan. Ordinarie pris 700 kr säljer för 650, pris kan diskuteras då jag använt kappan några gånger , säljer för att jag hittat en annan i min storlek och stil🩷ingen retur🩷
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras