Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Alpha industries
Alpha industries  - 89 Alpha industries  - 90 Alpha industries  - 91

Alpha industries

Storlek: M
Kategori: Jackor

900 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En fin och bekväm vinterjacka som är använd en vinter. Pälsen till jackan är helt oanvänd. Säljs pågrund av att jag har för mycket jackor. (Pris kan diskuteras) Skriv privat för fler bilder ☺️

Kläder.E
Kläder.E
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Bomberjacka Alpha Industries - Bomberjacka från Alpha Industries med avtagbar luva. Bra skick, hög kvalité. Säljer för att den blivit för liten. Hör av dig om du har frågor!Nypris: 2 700kr.
Alpha Industries Vinterjacka - En ny alpha industries vinterjacka. Bara testad sen aldrig använd (fick en oönskad present), den är svart med gula detaljer och dubbelknäppning. Kan fraktas eller hämtas upp kunden betalar för frakten. Några frågor hör av er bara
Vinterjacka Alpha Industries - Högkvalitativ vinterjacka från Alpha Industries med avtagbar päls på luvan. Mycket varm vinterjacka perfekt för de riktigt kalla dagarna. Mycket bra skick, endast använd ett fåtal gånger. Hör av dig om du har frågor! Nypris 3 400kr
alpha industries - Mer svart i verkligheten! Super fin bomberjacka!
Alpha Industries jacka  - Säljer en märkes jacka i strl S från alpha Industries, köptes för 2000kr, säljer den för 1300kr  + frakt! Den är inte använd så mycket då den var för liten! Den är typ som ny!
Svart bomberjacka Alpha Industries - Säljer en svart bomberjacka från Alpha Industries i storlek medium. Jackan har guldfärgade dragkedjor, ribbade muddar och en klassisk ficka med dragkedja på ärmen. Materialet är polyester och jackan har en loose passform.
Alpha Industries - Vinterjacka som bara använts 1 vinter gör ca 3-4 år sen, har annars bara legat i förrådet så den är i gott skick!
Alpha industries bomberjacka - Knappast använd, toppen skick. Skickar samma dag som beställning
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Svart cardigan från Moncler - Snygg svart cardigan från Moncler med quiltad front och dragkedja. Jackan har långärmade ärmar i mjukt material och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M men passar S. Hör av dig vid frågor.
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Svart dunväst från Moncler - Svart, glansig dunväst från Moncler Storlek S med hög krage och två dragkedjefickor framtill. Klassisk Moncler-logga på bröstet och quiltad design. Perfekt för lager-på-lager och snygg till streetwear.