Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Vinterjacka
Vinterjacka - 89

Vinterjacka

Storlek: Xs
Kategori: Jackor
Märke: H&M
Färg: Svart

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vinterjacka från hm, köpt förra året och är i bra skick, storlek xs, skriv privat för fler frågor💕

Alicia Eriksson
Alicia Eriksson
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vinterjacka  - Varm och snygg jacka från HM som är perfekt nu i vinter. Säljer då jag har en annan 💗 Fint skick
Vinterjacka - Superfin vinterjacka från H&M storlek M med bälte. Den är endast använd 1 gång, så i princip ny. Passa på under fri frakt!
vinterjacka  - En svart vinterjacka med en avtagbar pälsluva. Den är stl 38 men mer lik 36.
Vinterjacka - Säljer min svarta vinterjacka från hm (lånad bild) skriv privat för flera bilder!
Vinterjacka - Svart vinterjacka med fakepälsluva. Jackan är varm och har fungerat flera vintrar.
Vinterjacka  - Säljer en svart pufferjacka som jag inte använder. Jackan är väldigt varm vilket är perfekt för vintern . Funkar för 34-36🫶🏼
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Svart cardigan från Moncler - Snygg svart cardigan från Moncler med quiltad front och dragkedja. Jackan har långärmade ärmar i mjukt material och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Moncler cardigan  - Fick den idag den är oanvänd helt ny.Snygg svart jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har hög krage, två dragkedjefickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Parajumper cardigan - Tjena säljer ni min cardigan för använder den inte längre och behöver pengar till bensin😇 skriv om du har några frågor ( köpt för 5,300kr i butik )
Grön overshirt från Uniqlo XS-S - Säljer denna feta overshirten från Uniqlo med grym passform. Passar storlekar mellan S-XS. Hör av er kring funderingar
Hollister overshirt - Hej, denna hollister overshirt. Storlek står XL men passar mer som en S/M. Killen i bilden är 190 cm lång. Vid frågor är det bara att ställa