Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
TURKOSBLÅ KAPPA / BLAZER
TURKOSBLÅ KAPPA / BLAZER - 89 TURKOSBLÅ KAPPA / BLAZER - 90

TURKOSBLÅ KAPPA / BLAZER

Storlek: M
Kategori: Jackor
Färg: Blå

250 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Säljer den här fina lyxiga kappan åt min mamma 🌻 Köpt i en butik i Polen på 80/90 talet. Genomskinliga knappar och snedskurna ärmar. I nyskick, utan anmärkningar. Står ingen storlek men uppskattar till M. 🌻

Nicole
Nicole
(115)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blazer  - Nice blazer bought 2 years ago and worn just a couple of times, size S
Blazer - En vintage blazer i rutigt och med olika färger. Riktig cool jacka som är unik. Den har sina fläckar vid armarna på innertyget men det är inget som syns. Lappen är även lite missfärgaräd men återigen inget som syns. Den är i storlek 40 och sitter lite oversize⚡️⚡️ jag kommer skicka den på kemtvätt men vill du göra det själv går det också bra
Varm blazer/ kort kappa - En så fin och varm blazer från Nelly!
Oversized blazer - En pastellgrön/blå unik blazer i mycket gott skick, tyvärr säljer för den inte kommer till användning mer. I storlek Xs men den är som sagt oversized. Skriv vid frågor eller funderingar!
Blazer - Intressekoll på denna super snygga blazer från meotine. Det är Emily Mohair Blazier - light blue. Köpte i vintras för 3200kr, använd endast 2 gånger❤️skriv vi intresse eller frågor
Kappa/Blazer Nelly - En snygg svart kappa/Blazer från Nelly i mycket fint skick.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
lululemon define jacket black - Svart jacka från lululemon med guld detaljer. Har tyvärr inte kvar plastpåsen som man får med🩷Size: 2
Brun oversized skinnjacka - Snygg brun oversized skinnjacka med dragkedja framtill och stora fickor. Helt ny oanvänd med prislapp kvar! Slutsåld överallt
Rutig overshirt i bruna toner - Snygg rutig overshirt i bruna, svarta och röda toner. Jackan har en boxig, loose passform med krage och tryckknappar framtill. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
J.Lindeberg Cardigan  - Trendig och sällsynt J.Lindeberg Cardigan | Skick 9/10 NYSKICK | Färgen mörkgrön och storlek M | Slutsåld överallt | Hör av er för mer information/bilder!
Svart jeansjacka med silverknappar - Snygg svart jeansjacka med klassisk passform och silverfärgade knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knappar, samt en rak och tidlös design som passar till det mesta.
Quiltad jacka  - Stilren quiltad jacka i en snygg khakigrön/olivgrön nyans. Lätt men varm, perfekt som övergångsjacka vår/höst eller svala sommarkvällar. Rak, avslappnad passform som funkar lika bra till vardag som till en mer uppklädd look. Detaljer: Quiltat mönster Knäppning med både dragkedja & knappar Mjuk och bekväm Tidlös färg som är lätt att matcha Snygg både öppen och stängd Säljer pga kommer inte till användvänding, endast använd 1 gång
Grå  bomberjacka från HM - Säljer en sååå snygg grå bomberjacka från HM som är helt slutsåld💞 Jackan är i Storlek S! Pris går att diskutera i en snabb affär! Hör gärna av dig vid funderingar!