Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Alpha Industries Bomberjacka
Alpha Industries Bomberjacka - 89 Alpha Industries Bomberjacka - 90 Alpha Industries Bomberjacka - 91

Alpha Industries Bomberjacka

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Färg: Marinblå

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Knappt använd, Storlek XS

Tilde Haglund
Tilde Haglund
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Alpha Industries bomberjacka - NYTT PRIS! Marinblå bomberjacka med orange foder från Alpha Industries. Något blekt halsmudd och armmudd. Annars i fint skick.  Storlek Medium men väldigt liten i storlek. Använd av 12-14-åring
Marinblå bomberjacka från Alpha Industries - Säljer en snygg marinblå bomberjacka från Alpha Industries i storlek XS för endast 449 kr. Jackan har en cool orange insida och en dragkedja framtill. Perfekt för höst och vår, med ribbade muddar och en klassisk bomberstil. Den är i mycket bra skick och redo för nya äventyr!
Mörkblå bomberjacka från Alpha Industries - Säljer en snygg mörkblå bomberjacka från Alpha Industries. Jackan har en klassisk design med dragkedja och ribbade muddar. Jackan är i super bra skick. Perfekt för en cool och klassisk Sthlms stil. Passar både tjej och kille.
Mörkblå bomberjacka från Alpha Industries - Säljer en snygg mörkblå bomberjacka från Alpha Industries. Jackan har en dragkedja framtill och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en cool och stockholmsstil look.
Bomberjacka Alpha Industries S - Klassisk mörkblå bomberjacka från Alpha Industries med guldfärgade dragkedjor och detaljer. Jackan har ribbade muddar, fickor med tryckknappar och ikonisk röd 'Remove Before Flight'-tag på ärmen. Tillverkad i glansig polyester och har en cool, tidlös look.
Bomberjacka från Alpha Industries - Snygg lila bomberjacka från Alpha Industries med klassisk passform, ribbade muddar och silverfärgad dragkedja. Jackan har fickor med tryckknappar och en ikonisk ärmficka med zip och tag. Tillverkad i glansig polyester som ger en modern vibe.
Bomberjacka Alpha Industries - Bomberjacka från Alpha Industries med avtagbar luva. Bra skick, hög kvalité. Säljer för att den blivit för liten. Hör av dig om du har frågor!Nypris: 2 700kr.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M men passar S. Hör av dig vid frågor.
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Moncler cardigan  - Fick den idag den är oanvänd helt ny.Snygg svart jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har hög krage, två dragkedjefickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Svart cardigan från Moncler - Snygg svart cardigan från Moncler med quiltad front och dragkedja. Jackan har långärmade ärmar i mjukt material och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.