Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Superdry Jacka
Superdry Jacka - 89 Superdry Jacka - 90 Superdry Jacka - 91

Superdry Jacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Superdry
Färg: Svart

299 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Tjena, säljer nu min jacka från Superdry då den inte längre passar mig. Använd endast en säsong och har inga skador eller märken. Nypris 1000kr. Tveka inte på att fråga om fler bilder eller andra funderingar.

Arvidparvid
Arvidparvid
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Superdry jacka - Jag säljer denna varma vinterjacka från Superdry. Den är i herrstorlek XS men passar perfekt för damstorlek S–M. Jackan är i bra skick förutom ett litet hål i ärmen, vilket syns på bilden i annonsen.
Superdry jacka - En superdry jacka i storlek L, väldigt bra skick, använd en sesong
SuperDry Jacka - Nyskick, storlek L Priset är rörligt om allt sköts snabbt och smidigt.
Superdry expedition jacka  - Säljer min vinter jacka från superdry då den är för liten, är en varm och bekväm jacka perfekt nu för kallare dagar och för vintern. Luvan har päls som man kan ta av och på. Jackan är i väldigt bra skick, skriv vid mer frågor.
Superdry Expedition Jacka - Säljer min vinter jacka från superdry då den är för liten, är en varm och bekväm jacka perfekt nu på vintern. Luvan har päls som man kan ta av och på. Jackan är i väldigt bra skick, skriv vid mer frågor.
Svart jacka från Superdry - Säljer min killes jacka från Superdry. Jackan har flera fickor och en dragkedja framtill. Perfekt för både höst och vår. Nypris är mellan 2500-3000 och jackan är i nyskick.
Superdry jacka  - Tjena! Säljer min superdry jacka pga att jag har växt ur den. En väldigt snygg,varm och stor Jacka vilket är perfekt nu inför vintern!  Storlek s
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Svart cardigan från Moncler - Snygg svart cardigan från Moncler med quiltad front och dragkedja. Jackan har långärmade ärmar i mjukt material och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Moncler cardigan  - Fick den idag den är oanvänd helt ny.Snygg svart jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har hög krage, två dragkedjefickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Parajumper cardigan - Tjena säljer ni min cardigan för använder den inte längre och behöver pengar till bensin😇 skriv om du har några frågor ( köpt för 5,300kr i butik )
Hollister overshirt - Hej, denna hollister overshirt. Storlek står XL men passar mer som en S/M. Killen i bilden är 190 cm lång. Vid frågor är det bara att ställa
Grön overshirt från Uniqlo XS-S - Säljer denna feta overshirten från Uniqlo med grym passform. Passar storlekar mellan S-XS. Hör av er kring funderingar