Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Vinterjacka från Boohoo
Vinterjacka från Boohoo - 89 Vinterjacka från Boohoo - 90 Vinterjacka från Boohoo - 91

Vinterjacka från Boohoo

Storlek: 38
Kategori: Jackor
Märke: Boohoo
Färg: Svart

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Supersnygg vinterjacka från Boohoo. Vattentätt material, oversized fit. Knappt använd så den är som ny.

Gréta Balog
Gréta Balog
(2)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Boohoo jacka - Fin jacka, sparsamt använd. Den sitter väldigt stort på mig därav tror jag att någon annan har bättre använding för den.
Boohoo vinterjacka  - Använd typ 4 gånger. Bokstavligen ny. Fake päls.
Boohoo jacka - Köptes förra året skitfin på och passar Xs och är i storlek 34 inga skador ❤️
Svart kappa från Boohoo - Snygg svart kappa från Boohoo i storlek S. Perfekt för höst och vår med sin stilrena design och långa ärmar. Ett mångsidigt plagg som passar till många olika outfits.
Boohoo jacka  - Bra skick  Storlek 36
Kappa från Boohoo - Jättefin lång kappa från Boohoo. Aldrig använd och etikett kvar. Säljs pågrund av att den inte kommer till användning. Priset kan diskuterad vid snabb affär. Storlek 14
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Under armour jacka - Jätte fin under armour jacka med bra passform
Grå vindjacka från Under Armour -  Grå vindjacka från Under Armour med luva
Beige dunjacka från Canada Goose - Snygg beige dunjacka från Canada Goose med quiltad front och grå ärmar. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med knappar och klassisk logotyp på ärmen. Perfekt för kyliga dagar och riktigt stilren look.
Moncler cardigan - Moncler cardigan storlek M bra passform
Moncler Cardigan olivgrön - Säljer en sjukt fet moncler cardigan som passar perfekt under lite skyligare tider. Den är i extremt bra skick, iprincip ny. Skriv vid minsta fråga! 175 cm lång på bilden.  Jag skulle säga att den passar någon som är 165-176
Under Armour windbreaker - Snygg tvåtonad grå vindjacka från Under Armour med huva och hel dragkedja framtill. Jackan har långa ärmar, två sidofickor och logga på bröstet. Perfekt för dig som vill ha en sportig och stilren look. Jackan är unik, Säljs inte längre på nättet, den är i mycket bra skick och är använd fåtal gånger, inga konstigheter med den, kom dm för frågor.
Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren - Jag säljer denna fina jacka då jag köpte fel storlek men inte kan skicka tillbaka jackan, Det är storlek M perfekt för folk i 13-15 års åldern, Den är aldrig använd och precis som ny
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka