Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Vit jacka
Vit jacka - 89 Vit jacka - 90 Vit jacka - 91

Vit jacka

Storlek: 34
Kategori: Jackor
Färg: Vit

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Super snygg jacka från Vila. Helt oanvänd. Storlek 34. Ny pris 449kr mitt pris 200kr.

Ebba
Ebba
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit jacka - Jätteskön jacka med snygga mönster
Vit jacka - Kort vit jacka. Använd få gånger och är i bra skick.
Vit jacka  - Vit jätte fin jacka från zara!!
Vita jacka - Säljer denna vita fina jackan från vila 🌸 Använd ett fåtal gånger och är därav i fint skick. Storlek 36, nypris 999.
Vit Jacka - Denna söta vita jackan köptes på H&M för väldigt länge sen. Den är snygg och simpel. Perfekt inför våren💗
Vit jacka - Vit jacka från Singular Society storlek S unisex, Den varmaste jackan jag nånsin testat, den är i nyskick men har dock en difekt på insidan, men den är igen sydd och syns inte på utsidan alls. Liknar fjällrävens jacka ochså
Vit jacka  - vit jacka från soical singular i storlek S unisex, varmaste jackan nånsin och snyggaste, den har en liten defekt innut i men de synne inte utanpå. använd ett fåtal gånger men är som i ny skick
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Svart cardigan från Moncler - Snygg svart cardigan från Moncler med quiltad front och dragkedja. Jackan har långärmade ärmar i mjukt material och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Field jacka  - Fet Field jacka från J.Lindeberg | Vädligt bra skick | Fin mörk brun färg | Storlek S | Modell: Bailey | Nypris: 3500 Mitt pris: 1599 | Skriv vid minsta fråga eller fundering
Parajumper cardigan - Tjena säljer ni min cardigan för använder den inte längre och behöver pengar till bensin😇 skriv om du har några frågor ( köpt för 5,300kr i butik )
Moncler cardigan  - Fick den idag den är oanvänd helt ny.Snygg svart jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har hög krage, två dragkedjefickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Hollister overshirt - Hej, denna hollister overshirt. Storlek står XL men passar mer som en S/M. Killen i bilden är 190 cm lång. Vid frågor är det bara att ställa