Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Vit cape kavaj från zara
Vit cape kavaj från zara - 89 Vit cape kavaj från zara - 90 Vit cape kavaj från zara - 91

Vit cape kavaj från zara

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Zara

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Populär cape kavaj från zara nypris va 650 kr. Ej tvättad (se bild 3) därav pris

Michaela Olsson
Michaela Olsson
(8)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit cape med knappar/Zara - Snygg vit cape med knappar framtill. Helt skutsåld och perfekt till våren. Har använt den flitigt och känner att jag vill bli av med den. Säljer den för 800 för att den var dyr. Men kan tänka mig gå ner till 750 kr, annars kan vi diskutera och komma fram til ett pris💕.
Vit kavaj från Zara - Elegant vit kavaj från Zara med rund hals och dekorativa knappar. Den har två fickor framtill och en stilren design som passar perfekt för en chic look.8
Vit kavaj från Zara - Snygg vit blazer från Zara 💕 använd en gång
Vit kavaj med guldknappar från zara - Stilren vit kavaj från zara  med markerad axel och ståkrage. Dubbelknäppt framtill med snygga guldknappar med ankardetalj, samt fyra matchande knappar vid ärmslut. Figursydd passform och helfodrad, perfekt för en chic look.
Vit kavaj från Zara - Säljer en elegant vit kavaj från Zara med en stilren design. Kavajen har långa ärmar och knappar framtill samt två fickor med lock. Perfekt för att ge en sofistikerad touch till din outfit. Helt ny och oanvänd.
Vit kavaj från Zara - Säljer en elegant vit kavaj från Zara i mycket bra skick. Den har en fin struktur och är dekorerad med guldknappar framtill. Kavajen har långa ärmar och två fickor med dekorativa detaljer. Perfekt för höst och vår!
Vit kavaj med kontrastdetaljer Zara - Snygg vit kavaj från Zara Basic med marinblå och röda kontrastdetaljer vid kanter och fickor. Guldknappar på fickorna ger en lyxig touch. Rak passform, långärmad och tillverkad i ett mjukt, vävt material med sidenliknande foder. Perfekt för en chic och trendig look.
Zara vit kavaj  - En hel ny kavaj från zara. Köparen står för frakten.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M men passar S. Hör av dig vid frågor.
Svart cardigan från Moncler - Snygg svart cardigan från Moncler med quiltad front och dragkedja. Jackan har långärmade ärmar i mjukt material och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Moncler cardigan  - Fick den idag den är oanvänd helt ny.Snygg svart jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har hög krage, två dragkedjefickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.