Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Rosa kappa
Rosa kappa - 89 Rosa kappa - 90

Rosa kappa

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: H&M
Färg: Rosa

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Oanvänd rosa kappa ifrån HM Studio💓

Rebecka Gadefelt
Rebecka Gadefelt
(21)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Rosa kappa - En söt rosa kappa, inte använd på ett tag. Skriv för fler frågor :). Hittar ingen storlek men skulle säga S
Rosa kappa - En härlig rosa kappa som är köpt inne på hm. Jag säljer den eftersom den aldrig kommer till användning. Den är nästan helt ny.
Rosa kappa!! - Supersöt rosa kappa från HM, som tyvärr under en rensning för plats för nytt inte kan va kvar. Snålt använd (då jag har massa andra jackor oxå), men väldigt gullig & i fint skick! Pris går att diskutera, men köparen står för frakten! 💗
Ljus rosa kappa - Ljus rosa kappa med fickor utvändig men också en på insidan. Använt den en gång då den är för stor för mig.
Rosa kappa från H&M - Säljer en superfin rosa kappa från H&M i storlek 40. Den har en dubbelknäppt design med svarta knappar och en stilren krage. Perfekt för höst och vår, och ger en elegant touch till vilken outfit som helst. Kappan är i mycket bra skick och redo för nya äventyr!
Rosa kappa  - Snygg rosa kappa med volangdetaljer framtill och bak i kragen. Kappan har knappar hela vägen, bälte i midjan och är helfodrad med glansigt tyg. Den har även fickor. Har använts enbart två gånger. På den står att storleken är 14 yo, men jag är 17 år, väger 57 kg och det passar mig jättebra.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Rutig overshirt i bruna toner - Snygg rutig overshirt i bruna, svarta och röda toner. Jackan har en boxig, loose passform med krage och tryckknappar framtill. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
Vit fleecejacka från Patagonia - Mysig vit fleecejacka från Patagonia med blå dragkedja och detaljer i orange. Jackan har hög krage och lång ärm, perfekt vår eller höstjackan, funkar även som mellan lager på tex afterski. Sparsamt änvänd ca 5 gånger 💗💗
Brun oversized skinnjacka - Snygg brun oversized skinnjacka med dragkedja framtill och stora fickor. Helt ny oanvänd med prislapp kvar! Slutsåld överallt
Moncler jacka  - Storlek 2 som jag tror motsvarar ungefär xs-s, vet ej om den e äkta då den e köpt här
Woolrich Jacka  - Hej! Säljer nu denna väldigt snygga och eftertraktade Woolrich Fieldjacka!  Jackan är slutsåld överallt och går inte att få tag på… jackan är perfekt nu till vintern Storlek S Ny pris: 6000 kr Säljs för: 1499 kr
 Moncler Cardigan  - Snygg svart cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och stickade ärmar. Jackan har rund halsringning, dragkedja framtill och två fickor med knappdetaljer. Moncler-logga på ärmen och diskret glansig finish på framsidan ger en exklusiv känsla.
Moncler cardigan - Moncler cardigan, storlek s men skulle säga att den är lite mindre i storleken. Skriv vid funderingar😁