Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Kappa  - Oanvänd kappa
Bubbleroom kappa - En superduper snygg jacka/kappa från bubbleroom som jag bara har använt ett par gånger. Köpte den 2022 men tills det har den bara legat i garderoben. Anledningen till att jag inte använder den är föratt jag inte riktigt passar med färgen.
Kappa - En vit kappa som är tjock och kan användas i vintern.
Kappa - Vit kappa ifrån hm, använt en säsong så finns lite nopprigt. Annars är den otroligt fin och håller värmen, har även använt under vinter 🤍
Kappa - Skitsnygg kappa från design by si💘
kappa  - kappa från kappahl ord pris ( 1000kr) kommer ej till användning mer
Kappa - Intressekoll på min jättefina kappa från ginatricot, helt slutsåld och nypris 700kr💗
Kappa - Säljer denna beiga kappa ifrån Nakd, storlek 36. Säljer för 200 kr🥰
Kappa
Kappa - 89

Kappa

Storlek: 36
Kategori: Jackor
Märke: Bubbleroom
Färg: Vit

240 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Varm kappa Storlek 36 Ny utan prislapp

Natalie
Natalie
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Klänning  - Helt ny  Storlek 36
Kuromi plushie  - Helt ny kuromi plushie.
Svart axelväska i skinn med guldspänne - Stilren svart axelväska i slätt skinn med justerbart axelband och snyggt guldspänne. Väskan har en enkel, fyrkantig form och rymmer enkelt en laptop eller böcker. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och klassisk design.
Rosa pälsjacka med vågigt mönster - Säljer en fluffig rosa pälsjacka med vågigt mönster. Jackan har rund halsringning och långa ärmar, och är tillverkad i mjukt syntetmaterial som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut med en cool och trendig look.
Söt Kuromi plånbok med tryck - Plånbok i ljusblått med gulligt Kuromi-tryck och texten 'Love at all times'. Har flera kortfack och myntfack med dragkedja. Perfekt för dig som gillar kawaii-stil och vill ha något unikt i väskan.
Beige fluffig axelväska med brodyr - Supermjuk och fluffig beige axelväska i teddy-material med breda handtag. På framsidan finns en broderad söt monsterfigur med texten 'THE MONSTERS'. Perfekt för dig som gillar gulliga och unika accessoarer.
Baby Yoda mjukisbyxor med tryck samt tröja  - Supermysiga mjukisbyxor med all-over Baby Yoda-tryck från Star Wars. Byxorna är ljusgröna med söta motiv i grönt, rosa och brunt. Perfekta för chill eller gamingkvällar. Mjukt och stretchigt material för extra komfort.
Svart vindjacka från Kappahl med tryck - Svart vindjacka från Kappahl med coolt S-tryck på bröstet och texten 'Be Your Best' med handgrafik på ryggen. Jackan har dragkedja framtill, ståkrage och två sidofickor. Perfekt för dig som gillar streetstyle och vill sticka ut med snygga detaljer.
Blå Mumin långärmad tröja Lindex - Supersöt ljusblå långärmad tröja från Lindex med Mumin-figurer över hela plagget. Tröjan har tryckknappar vid halsen för enkel påklädning och är gjord i mjuk bomull. Perfekt för dig som gillar Mumin och vill ha något bekvämt och gulligt.
Rosa axelväska från Oxide - Cool rosa axelväska från Oxide med vit piping och dragkedja framtill. Väskan har ett stort huvudfack och justerbar axelrem. Perfekt för att bära med sig allt viktigt och ger en retro vibe till din outfit.
Liknande annonser
Visa alla