Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Rutig overshirt i svart och vit
Rutig overshirt i svart och vit - 0 Rutig overshirt i svart och vit - 1

Rutig overshirt i svart och vit

Storlek: 146/152
Kategori: Jackor
Märke: Kappahl
Färg: Vit
Skick: Nytt skick

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg rutig overshirt i svart och vit med knappar framtill. Jackan har en croppad passform och långa ärmar. Perfekt för lager-på-lager stil. Nytt skick och passar till mycket

Gry Ekblom
Gry Ekblom
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit rutig overshirt från Amisu - Säljer en oversized vit och svart rutig overshirt från Amisu. Jackan har stora bröstfickor med knappar, klassisk krage och grov struktur. Perfekt för lager på lager och ger en chill vibe till din outfit. Passar xs/S
Rutig overshirt i ull från H&M - Snygg rutig overshirt från H&M i mjuk ullmix. Jackan har svart och gråa rutor på vit botten, klassisk krage, två bröstfickor med lock och knappar framtill. Perfekt för lager-på-lager och chill stil.
Rutig overshirt i beige och svart - Snygg och trendig overshirt i beige och svart med rutigt mönster. Den har långa ärmar och knappar framtill samt två bröstfickor med knappar. Perfekt för lager-på-lager-stilen.
Lila och vit rutig overshirt - Overshirt i lila, vit och svart rutig design med två bröstfickor och knappar framtill. Skön och avslappnad passform, perfekt att slänga över  en t-shirt. Långärmad och tillverkad i mjukt bomullsmaterial.
Rutig kappa/overshirt i fleece  - Säljer en väldigt skön overshirt i mjuk fleece med svart och vit rutigt mönster. Jackan har knappar framtill, två bröstfickor och lång ärm. Perfekt för lager-på-lager och ger en chill vibe till outfiten. Kappan är inte så gul som den ser ut att vara (se bild 4).
Rutig overshirt från Primark i lila och vitt - Säljer en oversized rutig overshirt från Primark i storlek S. Jackan är vit med lila rutor, har stora bröstfickor med lock och knäppning framtill. Perfekt för lager-på-lager och har en mjuk, ullig känsla. Snygg att slänga över en hoodie eller t-shirt.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Moncler cardigan dam - Moncler cardigan för Damer  🧼 Skick: Inga skador, helt ny, använd 1 gång  📏 Storlek: 1 alltså S, sitter perfekt  🚭 Rök-fritt hem och djur-fritt  📦 Fraktas samma dag eller dagen efter    💘 Perfekt för alla hjärtans dag
Beige dunjacka från Canada Goose - Snygg beige dunjacka från Canada Goose med quiltad front och grå ärmar. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med knappar och klassisk logotyp på ärmen. Perfekt för kyliga dagar och riktigt stilren look.
Moncler cardigan - Säljer nu en riktigt snygg moncler cardigan eftersom att jag hittat en annan. Den är helt ny och kommer med lappar och allt sånt. Den är i storlek L men passar som en M. Jag på bilden är 185 och väger 71kg. ⚠️OBS 1;1 K0P1A ⚠️
Riley Field Jacket - Snygg marinblå vindjacka från Riley med fyra framfickor och knappar. Skriv och ni har frågor och pris kan diskuteras🙌
Grå vindjacka från Under Armour -  Grå vindjacka från Under Armour med luva
Meotine jacka - Säljer nu denna snygga o mysiga jacka🩷 fint skick, förutom en liten fläck på insidan, vet inte var den kommer ifrån men man ser den ju aldrig, eftersom det är på insidan!! Nypris: 5000💞 pälskragen går att ta av, och snygg att använda även utan pälsen! skriv om du har frågor🥰🥰
Moncler cardigan - Snygg svart cardigan från Moncler med stickade ärmar och huva. Jackan har två framfickor med tryckknappar, dragkedja framtill och Moncler-logga på ärmen. Kroppen är quiltad och glansig medan ärmarna är ribbstickade för en cool kontrast.