Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
KappAhl skinnjacka stl.M
KappAhl skinnjacka stl.M - 89 KappAhl skinnjacka stl.M - 90

KappAhl skinnjacka stl.M

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Kappahl
Färg: Svart

125 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfin, knappt använd skinnimmitaion, från KappAhl i storlek M. Hängt i en garderob och blivit bortglömd, därför bara använd max 3 gånger. Kanin finns i hemmet. Kan skickas eller mötas upp, köparen står för frakten.

Lilly
Lilly
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Syntet skinnjacka från kappahl - Säljer en jacka i syntetskinn från Kappahl! Simpel och går att matcha med mycket🌟 barnstorlek 164, och passar XS. Finns lite slitningar vid kragen (se bild 4), men det är knappt synligt när man bär den💕
Svart skinnjacka från KappAhl - Säljer en snygg svart skinnjacka från KappAhl. Den har en cool asymmetrisk dragkedja och stilrena silverfärgade knappar. Perfekt för höst och vår, och funkar både till vardags och fest. Jackan är i bra skick och har långa ärmar.
Svart skinnjacka från KappAhl - Snygg svart skinnjacka från KappAhl med dragkedja och stilren design. Jackan har en asymmetrisk dragkedja framtill och två fickor med dragkedjor. Storlek 170 men skulle säga att det är en XS. Den är helt oanvänd.
Svart skinnjacka från Kappahl - Snygg svart skinnjacka från Kappahl i bikerstil med silvriga dragkedjor och knappar. Jackan har klassisk krage, långa ärmar och coola detaljer som ger en edgy vibe. Perfekt för dig som vill ha en tidlös och trendig look.
Svart skinnjacka från Kappahl XS - Snygg svart skinnjacka från Kappahl i storlek XS. Jackan har klassisk bikerstil med silvriga dragkedjor, stora slag och tryckknappar. Materialet är syntetiskt skinn och jackan har långa ärmar med dragkedjor vid ärmsluten. Perfekt för en edgy look. Har bara klippt av prislappen annars helt oanvänd!
Svart skinnjacka från Kappahl - Snygg svart skinnjacka från Kappahl med asymmetrisk dragkedja och klassisk krage. Jackan har en croppad passform och långa ärmar. Perfekt för en cool och stilren look.
Svart skinnjacka med fuskpäls KappAhl - Svart skinnjacka från KappAhl med snyggt fuskpälsfoder i kragen. Jackan har dragkedja framtill, två snedställda fickor med dragkedjor och cool bikerstil. Perfekt för dig som vill ha en edgy look med extra detaljer. Storlek 152 men passar xs/s
Svart skinnjacka från KappAhl, 164 - Snygg svart skinnjacka från KappAhl i storlek 164. Jackan har klassisk bikerstil med dragkedja framtill, två fickor med dragkedjor och coola detaljer på axlarna. Perfekt för dig som vill ha en edgy look till vardagsoutfiten.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grön jacka med broderad detalj - Stilren grön jacka med stora fickor framtill och en broderad fågel på bröstet. Jackan har knappar, nedhasade axlar och en loose passform. Perfekt att slänga över en stickad tröja för en avslappnad look.
Fjällräven - EXPEDITION DOWN JACKET W - navy  - Säljer en mörkblå dunjacka från Fjällräven i storlek XXS. Jackan har huva, gula snören, stora fickor med knappar och klassisk Fjällräven-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära. Medföljer matchande påse. Mycket gott skick & varsamt använd ett fåtal gånger. Inga märken eller defekter. Ny pris 9 999kr.
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Lululemon tröja  - Säljer en helt ny Lululemon tröja, storlek S size 2. Påse prislapp ingår. Hör av er vid frågor och funderar 🙂
Vit dunjacka - Så najs med trekvartsärm 🤍
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Oversized ljusblå jeansjacka - Säljer en oversized ljusblå jeansjacka med klassisk krage och knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knapp samt sidfickor. Perfekt att slänga över en klänning eller till vardagslooken.
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka