Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Beige regnjacka med huva
Beige regnjacka med huva - 0 Beige regnjacka med huva - 1 Beige regnjacka med huva - 2 Beige regnjacka med huva - 3

Beige regnjacka med huva

Storlek: S/M
Kategori: Jackor
Märke: Kappahl
Färg: Beige
Skick: Mycket bra skick

200 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Snygg beige regnjacka med huva och stora fickor framtill. Jackan har en rak passform och stängs med knappar. Perfekt för blöta dagar och enkel att matcha med olika outfits.

Nellie Jonsson
Nellie Jonsson
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Beige regnjacka från Nike med huva - Säljer en beige regnjacka från Nike med huva och svarta detaljer vid dragkedjan. Jackan har elastiska muddar vid ärmslut och en stilren design med Nike-logga på bröstet. Perfekt för blöta dagar och enkel att matcha med din streetwear.
Beige regnjacka/regnkappa från Everest med huva - Snygg beige regnjacka/regnkappa från Everest med huva och vita knappar framtill. Jackan har två fickor, reflexdetaljer på ryggen och är tillverkad i syntetmaterial som står emot regn.
Beige och svart regnjacka med huva - Säljer en beige och svart regnjacka med huva från Cubus. Jackan har knappar framtill och stora fickor med lock. Den är designad för att vara vattenavvisande. Perfekt för regniga dagar!
Beige regnjacka  - Säljer en beige regnjacka i mycket bra skick. Den har en praktisk huva och knappar framtill. Perfekt för regniga dagar och håller dig torr och bekväm. Jackan har långa ärmar och stora fickor för extra förvaring. Passar perfekt för höst och vinter!
Beige teddyjacka med huva och dragkedja - Mysig teddyjacka i beige med huva och hel dragkedja framtill. Jackan har en loose passform och är tillverkad i fluffigt fleece-material som ger en skön och chill vibe. Perfekt för dig som gillar streetstyle och vill ha något varmt och snyggt.
Beige teddyjacka med huva från KappAhl - Mysig teddyjacka i beige från KappAhl, storlek L. Jackan har en stor huva och två sidofickor, passar dig som gillar mjuka material och enkel stil.
Beige teddyjacka med huva KappAhl - Mysig beige teddyjacka från KappAhl i storlek L. Jackan har en stor huva och är fodrad på insidan för extra komfort. Perfekt för kalla dagar när du vill vara både varm och snygg. Enkel och stilren design utan synliga knappar eller dragkedja.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grön jacka med broderad detalj - Stilren grön jacka med stora fickor framtill och en broderad fågel på bröstet. Jackan har knappar, nedhasade axlar och en loose passform. Perfekt att slänga över en stickad tröja för en avslappnad look.
Lululemon tröja  - Säljer en helt ny Lululemon tröja, storlek S size 2. Påse prislapp ingår. Hör av er vid frågor och funderar 🙂
Fjällräven - EXPEDITION DOWN JACKET W - navy  - Säljer en mörkblå dunjacka från Fjällräven i storlek XXS. Jackan har huva, gula snören, stora fickor med knappar och klassisk Fjällräven-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära. Medföljer matchande påse. Mycket gott skick & varsamt använd ett fåtal gånger. Inga märken eller defekter. Ny pris 9 999kr.
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Vit dunjacka - Så najs med trekvartsärm 🤍
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞