Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Kavaj/Jacka
Kavaj/Jacka - 89 Kavaj/Jacka - 90

Kavaj/Jacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: H&M
Färg: Grå

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna jacka från H&M i storlek S, använd 2 gånger så den är i nyskick💖💕

FANNY E
FANNY E
(18)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Kavaj jacka  - Använd 2 gånger, som ny.
Hm kavaj jacka - En ”kavaj kappa” från hm, köpt för hur längesedan som helst och är fortfarande i toppskick då den inte kommer till användning längre. Är typ grå lila i färgen, ljuslila ish🥰. Kollar intresset på den då den är väldigt fint skick 🥰💕
Jacka/kavaj - En jacka/kavaj från hm i stolen xs. Aldrig använd
Grå figursydd kavaj/jacka  - Säljer en perfekt övergångsjacka som också fungerar som en kavaj. Den är figursydd och sitter jättefint! Den är vintage från hennes & mauritz. Passar perfekt för dig som gillar minimalistisk och clean stil.🤍🤍
Kavaj jacka - Super fin ”kavaj kappa” ish från hm som är köpt för väldigt längesedan men är i sitt stoppskick. Kollar intresset på den då den knappt är använd och kommer aldrig till användning längre tyvärr🥰
Jacka /kavaj - Supersnygg trendig jacka, perfekt för höst/vår Den är typ grå / grön/ brun i färgen
Söt ”jacka”/kavaj - Säljer denna super fina kavajen som även funkar som jacka💞🙏🌟🥹 köpare står för frakt 📦
Grå kavaj/jacka - Snygg grå kavaj med klassisk kort design och knappar framtill. Märket använder kvalitetsmaterial och det syns då där inte är några tecken på användning. Kan användas som kavaj eller jacka.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Moncler cardigan dam - Moncler cardigan för Damer  🧼 Skick: Inga skador, helt ny, använd 1 gång  📏 Storlek: 1 alltså S, sitter perfekt  🚭 Rök-fritt hem och djur-fritt  📦 Fraktas samma dag eller dagen efter    💘 Perfekt för alla hjärtans dag
Ralph lauren Field Jacket - Säljer nu min Ralph lauren jacka! Perfekt inför vår säsongen! Den är i storlek | S |, och passar någon som är ungefär 177-184 (cm). Priset är ej huggit i 🪨och om du har funderingar skriv till mig privat.
Grå vindjacka från Under Armour -  Grå vindjacka från Under Armour med luva
Beige dunjacka från Canada Goose - Snygg beige dunjacka från Canada Goose med quiltad front och grå ärmar. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med knappar och klassisk logotyp på ärmen. Perfekt för kyliga dagar och riktigt stilren look.
Moncler cardigan - Säljer nu en riktigt snygg moncler cardigan eftersom att jag hittat en annan. Den är helt ny och kommer med lappar och allt sånt. Den är i storlek L men passar som en M. Jag på bilden är 185 och väger 71kg. ⚠️OBS 1;1 K0P1A ⚠️
Riley Field Jacket - Snygg marinblå vindjacka från Riley med fyra framfickor och knappar. Skriv och ni har frågor och pris kan diskuteras🙌
Mörkgrön Meotine kappa - Säljer min så fina Meotine kappa, grön färg i storlek S/M. Varan är köpt från deras egna hemsida men endast använd några få gånger! Finns några noppror på framsidan annars fint skick! Skriv för frågor!