Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Oversize kavaj
Oversize kavaj - 89 Oversize kavaj - 90 Oversize kavaj - 91

Oversize kavaj

Storlek: 42
Kategori: Jackor

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En rutig oversize kavaj i Stl 42, använd vid ett tillfälle, fake fickor på sidorna

Hannadahl
Hannadahl
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit oversize kavaj vit - En oversize kavaj, en lite gul fläck (sista bilden) men på utsidan så syns den inte så mycket och har inte provat tvätta bort. Endast använd 1 gång.
Oversize kavaj  - Oversize kavaj, vet inte exakt storlek då det inte finns några lappar i den, jag är 161 och den täcker rumpan, lagom lång i armarna och väldigt skön
Oversize kavaj från Zara - Helt ny och oanvänd kritstrecksrandig marinblå kavaj från Zara. Den är k storlek S men är oversize så passar även M. Priset är exklusive frakt💗
Oversize kavaj  - Säljer denna fina kavaj i perfekt skick (har använt 1 gång sen jag köpt den), storlek 40 så den sitter lite oversized på mig som har storlek 34. Superbekväm och bra kvalité med tanke på märket.
Oversize skinnjacka - Oversize skinnjacka i använt men väldigt bra skick, köpt här på plick men säljer då den inte kommer till användning. ⭐️ Många fickor, både på utsida och insida. Skriv vid frågor!
Oversize trenchcoat - Aldrig använd prislapp kvar. Från herravdelningen så sitter oversize. Nypris 899kr
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grön quiltad overshirt jacka - Säljer en ljusgrön quiltad overshirt/jacka från Zara. Jackan har oversized passform, stora fickor framtill och är tillverkad i ett mjukt, strukturerat material.
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Moncler Cardigan  - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad front, två fickor med knappar och dragkedja. Ärmar och rygg i stickad bomull, klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Oversized ljusblå jeansjacka - Säljer en oversized ljusblå jeansjacka med klassisk krage och knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knapp samt sidfickor. Perfekt att slänga över en klänning eller till vardagslooken.
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Moncler cardigan - Moncler cardigan storlek M bra passform