Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
overall 86
overall 86 - 89

overall 86

Storlek: 86
Kategori: Jackor

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

vinter overall 86

Nora
Nora
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Reima overall strl 86 - Reima vinteroverall i nyskick. Storlek 86. Från rökfritt och djurfritt hem.
Reima Tec overall 86 - Mkt fin overall
Svart vindoverall med huva och reflex Marinblå/laxrosa overall, storlek 86/92 - Overall med luva, dragkedja framtill och resår i ärmslut och benslut. Dekorativ detalj med ett moln och regndroppar på bröstet. Reflexdetaljer finns också. Svart vindoverall från KappAhl med huva, reflexdetaljer på axlarna och ett tryck med regnmoln på bröstet. Insidan är fodrad med mjuk korallrosa fleece. Dragkedja framtill och förstärkta knän. Perfekt för blåsiga dagar.
Overall  från Molo - Säljer en supercool overall från Molo med ett unikt hästmönster. Den har en dragkedja framtill och är perfekt för att hålla de små varma och bekväma. Overallen är i storlek 86 och har en mysig insida. Nypris: ca 1200🌸Är i bra skick
overall från Molo - Säljer en superfin och färgglad overall från Molo i storlek 74. Den har ett coolt randigt mönster i rosa, blått, gult och brunt. Overallen har långa ärmar och dragkedja framtill för enkel påklädning. Perfekt för att lysa upp gråa dagar!
Overall barn  - 6-9månader
Skaljacka från mckinley storlek 86/92 - ⚪️Barn som använt så skavanker finns alltid⚪️lite lortig och fläckig annars bra
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Rutig overshirt i bruna toner - Snygg rutig overshirt i bruna, svarta och röda toner. Jackan har en boxig, loose passform med krage och tryckknappar framtill. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
Vit fleecejacka från Patagonia - Mysig vit fleecejacka från Patagonia med blå dragkedja och detaljer i orange. Jackan har hög krage och lång ärm, perfekt vår eller höstjackan, funkar även som mellan lager på tex afterski. Sparsamt änvänd ca 5 gånger 💗💗
Brun oversized skinnjacka - Snygg brun oversized skinnjacka med dragkedja framtill och stora fickor. Helt ny oanvänd med prislapp kvar! Slutsåld överallt
Moncler jacka  - Storlek 2 som jag tror motsvarar ungefär xs-s, vet ej om den e äkta då den e köpt här
Woolrich Jacka  - Hej! Säljer nu denna väldigt snygga och eftertraktade Woolrich Fieldjacka!  Jackan är slutsåld överallt och går inte att få tag på… jackan är perfekt nu till vintern Storlek S Ny pris: 6000 kr Säljs för: 1499 kr
 Moncler Cardigan  - Snygg svart cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och stickade ärmar. Jackan har rund halsringning, dragkedja framtill och två fickor med knappdetaljer. Moncler-logga på ärmen och diskret glansig finish på framsidan ger en exklusiv känsla.
Moncler cardigan - Moncler cardigan, storlek s men skulle säga att den är lite mindre i storleken. Skriv vid funderingar😁