Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Fodrad jeansjacka
Fodrad jeansjacka  - 89

Fodrad jeansjacka

Storlek: S
Kategori: Jackor

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fodrad jeansjacka

Alex Adler
Alex Adler
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
fodrad jeansjacka - nice fodrad jeansjacka i storlek xs, aldrig använd. möter upp i stockholm, annars står köparen för frakten
Fodrad jeansjacka - Fodrad jeansjacka. Köpt för 599kr. Pm för fler bilder!🌟
Fodrad jeansjacka  - Fett skön o nice wash, stjärna på ryggen, saknar tyvärr en knapp på ärmen ( se bild )💕
Fodrad jeansjacka - Fint skick, väldigt varm. Inköpt för något år sedan men kommer inte till användning längre. Kan skickas mot fraktkostnad💖
Varm och fodrad jeansjacka - Fodrad jeansjacka som går att använda som höst- och vinterjacka. Varm!
Levi’s fodrad jeansjacka - Storlek L. Köpt på second hand. Väldigt liten i storleken för att vara L. Jag kan ha den och jag har storlek S i jackor utan att den var för stor. Den är fodrad. Pris kan diskuteras.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Svart dunväst från Moncler - Svart, glansig dunväst från Moncler Storlek S med hög krage och två dragkedjefickor framtill. Klassisk Moncler-logga på bröstet och quiltad design. Perfekt för lager-på-lager och snygg till streetwear.
Svart Moncler hybridtröja med huva - Snygg svart hybridtröja från Moncler med vadderad front och rygg i blankt material samt stickade ärmar. Tröjan har en stor huva, dragkedja framtill och en ficka med Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och streetwear.
Svart cardigan från Moncler - Snygg svart cardigan från Moncler med quiltad front och dragkedja. Jackan har långärmade ärmar i mjukt material och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Moncler cardigan  - Fick den idag den är oanvänd helt ny.Snygg svart jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har hög krage, två dragkedjefickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.