Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Moncler cardigan
Moncler cardigan  - 89 Moncler cardigan  - 90 Moncler cardigan  - 91 Moncler cardigan  - 92 Moncler cardigan  - 93

Moncler cardigan

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Moncler
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

2499 SEK

Frakt från 59 SEK
Beskrivning

Storlek M passar även S då den är liten i storlek. Jackan är ny köpt och knappt använd och säljer den då den är för liten på mig och inte passar mig bra. Finns även ett extremt litet hål i vänster ficka men känns inte av o märks inte heller av på något sätt. Pris kan diskuteras vid smidig affär då jag vill bli av med jackan snabbt!

Designer
Designer
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Moncler cardigan  - Moncler cardigan med Moncler-logga på ärmen och extra ficka med dragkedja på sidan. Perfekt för lager-på-lager under kyliga dagar. Jackan kan användas året runt och i storlek M tveka inte på att höra av er
Moncler Cardigan - Tjena! Säljer denna feta cardiganen eftersom den har blivit för stor för mig. Cartoonen har tappat lite färg men annars är jackan bra👍. Pris 1499. Meddela mig gärna om du vill ställa frågor, pris kan diskuteras!😁
Moncler cardigan  - Säljer en äkta Moncler cardigan köpt för ett tag sedan, har inte haft någon användning för den sedan dess. Så inprincip oanvänd ba haft på mig 3-4 gånger.
Moncler cardigan - Säljer nu min feta moncler cardigan. Perfekt nu till hösten när det blir kyligt🍁🍂 skick 9/10 och den är i storlek M. Kan ingenting om jackor så kan inte garantera äkthet men skulle gissa på att den är äkta eftersom den är äkthetsveriferad av expert på vinted (märke från vinted följer med). Alla tags sitter på och det är NFC scan inuti jackan och på armen vid moncler märket. Pris kan diskuteras och kan ta byten.👍🏻😄
Moncler Cardigan - Svart teddyjacka från Moncler med quiltad front och huva i blankt material. Stickade ärmar och sidor ger en snygg kontrast. Jackan har dragkedja framtill och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Moncler cardigan - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med ribbade ärmar och huva. Jackan har dragkedja framtill och två fickor med dragkedja. Moncler-logga på ena ärmen och cool quiltad look på kroppen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och modern jacka. Storlek M men passar även S! Pris kan diskuteras
Moncler cardigan  - Svart Moncler cardigan i mycket bra skick använt ett fåtal gånger den har inga skador NFC tag funkar och syns på bild hör gärna av dig om du har frågor eller vill ha fler bilder svarar snabbt!
Moncler cardigan  - Säljer en snygg svart jacka från Moncler med huva och dragkedja. Jackan har ett coolt randigt mönster i rött och vitt på huvan och ett Moncler-märke på ärmen. Perfekt för kyligare dagar! Köptes begagnat men passade inte mig så säljer om!
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Brun oversized skinnjacka - Snygg brun oversized skinnjacka med dragkedja framtill och stora fickor. Helt ny oanvänd med prislapp kvar! Slutsåld överallt
Rutig overshirt i bruna toner - Snygg rutig overshirt i bruna, svarta och röda toner. Jackan har en boxig, loose passform med krage och tryckknappar framtill. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
Blå dunjacka från Fjällräven - Blå dunjacka från Fjällräven. Bytes/säljes. Har en defekt (bild 4) har ej testat tvätta bort defekten man kan testa vid önskemål 🤗
Woolrich Jacka  - Hej! Säljer nu denna väldigt snygga och eftertraktade Woolrich Fieldjacka!  Jackan är slutsåld överallt och går inte att få tag på… jackan är perfekt nu till vintern Storlek S Ny pris: 6000 kr Säljs för: 1499 kr
Vit fleecejacka från Patagonia - Mysig vit fleecejacka från Patagonia med blå dragkedja och detaljer i orange. Jackan har hög krage och lång ärm, perfekt vår eller höstjackan, funkar även som mellan lager på tex afterski. Sparsamt änvänd ca 5 gånger 💗💗
Svart jeansjacka med silverknappar - Snygg svart jeansjacka med klassisk passform och silverfärgade knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knappar, samt en rak och tidlös design som passar till det mesta.
Grå  bomberjacka från HM - Säljer en sååå snygg grå bomberjacka från HM som är helt slutsåld💞 Jackan är i Storlek S! Pris går att diskutera i en snabb affär! Hör gärna av dig vid funderingar!