Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart Moncler pufferjacka L - Svart pufferjacka från Moncler i storlek L. Jackan har glansig yta, klassisk Moncler-logga på ärmen och dragkedjor på fickorna. Perfekt för dig som vill ha en snygg och varm jacka med exklusiv känsla. Stängs med dragkedja framtill.
Svart Moncler pufferjacka L - Säljer en svart pufferjacka från Moncler i storlek L. Jackan har quiltad front i blankt material och stickade ärmar med Moncler-logga på vänster arm. Dragkedja framtill och två fickor med dragkedja. Perfekt för dig som vill ha en stilren och modern look.
Svart Moncler pufferjacka L - Svart pufferjacka från Moncler med broderad logga på ärmen och stora Moncler-tryck på insidan. Jackan har dragkedja, långärmad design och glansigt foder. Perfekt för dig som vill ha en clean och stilren look under kalla dagar.
Svart Moncler pufferjacka L - Säljer en svart cardigan från Moncler i storlek L. Moncler-logga på ärmen. Materialmix med stickad kropp och syntet på puffpartierna. Perfekt för dig som vill ha en skön cardigan. Priset kan diskuteras, vet inte om den är äkta
Svart pufferjacka från Moncler L - Säljer en svart, glansig pufferjacka från Moncler i storlek L. Jackan har klassisk quiltad design, dragkedja framtill och Moncler-logga på ärmen. Insidan har en röd detalj och ett coolt serietidningsmärke. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg streetstil.Kan också diskutera om pris det är bara att skriva.
Svart pufferjacka från Moncler, strl L - Svart pufferjacka från Moncler med stickade ärmar och detaljer. Jackan har huva, dragkedja framtill och en ficka med dragkedja på ärmen. Kombinerar quiltad polyester med stickad material för en cool look. Moncler-logga på ärmen.
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med stickade ärmar och huva. Jackan har dragkedja framtill, ribbade muddar och en Moncler-logga på ärmen. Perfekt för kyliga dagar och ger en sportig men stilren look.
Svart Moncler pufferjacka med huva Storlek L - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med glansig finish och huva. Jackan har dragkedja framtill, två sidofickor med dragkedja och en ficka med Moncler-logga på ärmen. Perfekt för kalla dagar och har en riktigt schysst streetstil. aldrig använt
Svart Moncler pufferjacka L
Svart Moncler pufferjacka L - 0 Svart Moncler pufferjacka L - 1 Svart Moncler pufferjacka L - 2 Svart Moncler pufferjacka L - 3 Svart Moncler pufferjacka L - 4

Svart Moncler pufferjacka L

Storlek: L
Kategori: Jackor
Märke: Moncler
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg svart pufferjacka från Moncler i storlek L. Jackan har glansig yta, quiltad design och dragkedja framtill samt på fickorna. Insidan har coolt Moncler-tryck och en röd detalj på innerfickan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och varm jacka. Liten i storlek

Ali Jasim
Ali Jasim
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla