Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Moncler bady jacka
Moncler bady jacka - 89 Moncler bady jacka - 90 Moncler bady jacka - 91

Moncler bady jacka

Storlek: 3
Kategori: Jackor
Märke: Moncler
Färg: Röd

6500 SEK

Frakt från 59 SEK
Beskrivning

Moncler bady jacka i färgen röd, köpte den i slutet av 2019 och är använd endast fåtal gånger. Köptes på mytheresa, strlk 3. Den är varsamt använd och säljer då den är lite för liten.

Matildestenberg
Matildestenberg
(5)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Moncler bady jacka - Strlk 3, jättefint skick!
Moncler Bady jacka - Super cool jacka från Moncler i bady modellen. Den är i storlek L och passar mig som har m-l i jackor/överdelar. Jackan är figur sydd så den ger fin shape i midjan. Den är självklart äkta, och äkthetsbevis från Vestiaire medkommer! Den är för det mesta i bra skicka men finns fåtal defekter, skriv för bilder och mer information. Nypris på denna är 15000 men jag säljer för 2700, pris kan diskuteras.
Moncler bady - Säljer min moncler bady, den är väldigt lik maya jackan men den stora skillnaden är att den här går in mer i midjan. Den är i väldigt bra skicka och är inte trasig någonstans, ända stället man kan se tydligt att den är använd är på insidan. Det är bara att skriva till mig om bevis på att den är äkta så jag inte fick plats med det på bilderna. Priset kan absolut diskuteras vid snabb affär.
Moncler Bady jacka  - Jätte fin och varm jacka från moncler i modellen bady, använd men fortfarande i fint skick
Moncler Bady jacka - Super snygg Moncler bady hooded short down jacket. Jackan har lite defekter men inget stort som märks. Vid intresse kan jag äktahets bevisa samt visa alla defekter. Skriv privat för frågor!! Nypris ca 16 200kr! Storlek 2 som motsvarar ca 38.
Moncler Bady dun jacka - I väldigt fint skick och kvitto även påse finns 😊 Kan skivka bild på kvitto privat! Köptes i moncler butiken i Stockholm för 11.000kr ungefär. Nu kostar denna 18.000kr ny. Vill se vad jag kan få för den men ej bud under 7 tusen. Färgen är mörkblå 😁
Moncler bady jacka  - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med glansig finish, nyskick inga hål inga defekter över huvudtaget. Använd 2-3 gånger. Skriv för fler bilder 🌸
Moncler jacka bady  - Snygg svart pufferjacka från Moncler med glansig finish och huva. Jackan har dragkedja framtill, två snedställda fickor med dragkedja och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för kalla dagar när du vill hålla stilen. Storlek 14 år men skulle absolut säga att den passar xs/s också!
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Moncler cardigan - Moncler cardigan storlek M bra passform
Under Armour windbreaker - Snygg tvåtonad grå vindjacka från Under Armour med huva och hel dragkedja framtill. Jackan har långa ärmar, två sidofickor och logga på bröstet. Perfekt för dig som vill ha en sportig och stilren look. Jackan är unik, Säljs inte längre på nättet, den är i mycket bra skick och är använd fåtal gånger, inga konstigheter med den, kom dm för frågor.
Beige dunjacka från Canada Goose - Snygg beige dunjacka från Canada Goose med quiltad front och grå ärmar. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med knappar och klassisk logotyp på ärmen. Perfekt för kyliga dagar och riktigt stilren look.
Svart quiltad jacka Sail Racing - Riktigt sjyst svart jacka från Sail Racing med huva och dragkedja. Ärmarna är släta och i mjukare material, medan kroppen är i ett glansigare.
Moncler cardigan dam - Moncler cardigan för Damer  🧼 Skick: Inga skador, helt ny, använd 1 gång  📏 Storlek: 1 alltså S, sitter perfekt  🚭 Rök-fritt hem och djur-fritt  📦 Fraktas samma dag eller dagen efter    💘 Perfekt för alla hjärtans dag
Ralph lauren Field Jacket - Säljer nu min Ralph lauren jacka! Perfekt inför vår säsongen! Den är i storlek | S |, och passar någon som är ungefär 177-184 (cm). Priset är ej huggit i 🪨och om du har funderingar skriv till mig privat.
Grå vindjacka från Under Armour -  Grå vindjacka från Under Armour med luva
Moncler Cardigan/jacka ÖPPEN FÖR BYTEN - Monclear Cardigan, inga hål eller skador på jackan. Scan funkar.      Kan även tänka mig byta mot en grå cardigan märke spelar ej roll.