Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Vinterjacka
Vinterjacka - 89 Vinterjacka - 90 Vinterjacka - 91

Vinterjacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Monki
Färg: Blå

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefin ljusblå vinterjacka från monki, köpt för runt två år sedan. Som helt ny. Skriv för fler detaljer:)

Johanna Eklöf
Johanna Eklöf
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vinterjacka - As snygg vinter jacka i cool färg! Aldrig använd💕nypris 2100kr
Monki - ljusblå vinterjacka, xs  - En varm vinterjacka med en jättefin ljusblå färg. Ett bra pris för en sån bra kvalitet. Använt få gånger och säljer då den är för liten.
Monki - ljusblå vinterjacka, xs  - En varm vinterjacka med jättefin blå färg. Ett bra pris för en sån bra kvalitet. Använt få gånger och säljer då den är för liten.
VINTERJACKA  - Jag säljer min blåa vinterjacka! den är i storlek S den är i bra skick och har inga defekter! Jag köpte den nyss men har inte använt den
Vinterjacka  - Lång mörkblå pufferjacka från Zink. Jackan har en bröstficka med dragkedja samt en innerficka med dragkedja.
Vinterjacka  - En helt oanvänd vinter jacka köpt från Plick tidigare! Har en smal defekt på ärmen men annars som ny 💕 nypris: 3500
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Moncler cardigan dam - Moncler cardigan för Damer  🧼 Skick: Inga skador, helt ny, använd 1 gång  📏 Storlek: 1 alltså S, sitter perfekt  🚭 Rök-fritt hem och djur-fritt  📦 Fraktas samma dag eller dagen efter    💘 Perfekt för alla hjärtans dag
Grå vindjacka från Under Armour -  Grå vindjacka från Under Armour med luva
Moncler cardigan - Säljer nu en riktigt snygg moncler cardigan eftersom att jag hittat en annan. Den är helt ny och kommer med lappar och allt sånt. Den är i storlek L men passar som en M. Jag på bilden är 185 och väger 71kg. ⚠️OBS 1;1 K0P1A ⚠️
Beige dunjacka från Canada Goose - Snygg beige dunjacka från Canada Goose med quiltad front och grå ärmar. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med knappar och klassisk logotyp på ärmen. Perfekt för kyliga dagar och riktigt stilren look.
Riley Field Jacket - Snygg marinblå vindjacka från Riley med fyra framfickor och knappar. Skriv och ni har frågor och pris kan diskuteras🙌
Ralph lauren Field Jacket - Säljer nu min Ralph lauren jacka! Perfekt inför vår säsongen! Den är i storlek | S |, och passar någon som är ungefär 177-184 (cm). Priset är ej huggit i 🪨och om du har funderingar skriv till mig privat.
Meotine jacka - Säljer nu denna snygga o mysiga jacka🩷 fint skick, förutom en liten fläck på insidan, vet inte var den kommer ifrån men man ser den ju aldrig, eftersom det är på insidan!! Nypris: 5000💞 pälskragen går att ta av, och snygg att använda även utan pälsen! skriv om du har frågor🥰🥰