Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Monki vårjacka
Monki vårjacka - 89 Monki vårjacka - 90 Monki vårjacka - 91

Monki vårjacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Monki
Färg: Flerfärgad

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fin flerfärgad vårjacka! Hel och i fint skick!

Ellinor
Ellinor
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Rosa vårjacka från MONKI - Använt några gånger, bra i skick.
Vårjacka - Söt vårjacka jag köpt på monki något år sedan. Använt sparsamt (max 3 gånger). Storleken är xxs men skulle säga att den är xs också.
Vår jacka från Monki - Säljer denna trendiga fina vår jacka från Monki. Säljer för att den inte har kommit till användning. Har använt den typ 1 gång❤️ lånade bilder. Original pris 600kr men säljer för 400kr❤️
Monki Höst/Vår jacka - Helt ny vårjacka i storlek XS! Säljer då den är oversized och ser jätte stor ut på mig, aldrig använd. Skickar gärna fler bilder om så önskas ❤️  Originalpris: 600kr Fraktas eller mötes upp.
Monki bomberjacka - Mönstrad bomberjacka från Monki som är köpt second hand. 100% polyester. Storlek M!
Jacka från monki  - Jacka från monki i storlek xs. Bra skick!
Monki - Kimonojacka - 🌺Kimonojacka från Monki, fodrad.  🌺Storlek M, men oversize.  🌺Slutar vid fotknölarna på mig som är 168cm.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Svart cardigan från Moncler - Snygg svart cardigan från Moncler med quiltad front och dragkedja. Jackan har långärmade ärmar i mjukt material och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Svart dunväst från Moncler - Svart, glansig dunväst från Moncler Storlek S med hög krage och två dragkedjefickor framtill. Klassisk Moncler-logga på bröstet och quiltad design. Perfekt för lager-på-lager och snygg till streetwear.
Moncler cardigan  - Fick den idag den är oanvänd helt ny.Snygg svart jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har hög krage, två dragkedjefickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Svart hybridjacka från Moncler - Svart hybridjacka från Moncler med quiltad front i dun och stickade ärmar. Jackan har huva, dragkedja framtill och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och snygg till streetwear.
Svart dunjacka från Parajumpers - Snygg svart dunjacka från Parajumpers med klassisk quiltad design och gul detalj vid kragen. Jackan har dragkedja framtill, hög krage och patch med logga på axeln. Perfekt för kalla dagar och enkel att matcha med olika outfits. Har några defeker som trasig grej på zipen men funkar fortfarande det gula bandet saknar en grej på och den är lite sliten