Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Jacka från monki
Jacka från monki - 0 Jacka från monki - 1

Jacka från monki

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Märke: Monki
Färg: Beige
Skick: Mycket bra skick

200 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Köpt för va 3-4 år sedan.

Anastasia
Anastasia
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Beige jacka från monki  - En snygg beige jacka från Monki. Jackan är skön och stilig. Jackan är i storlek S
Beige jacka från Monki XS - Säljer en super super fin jacka från Monki som jag verkligen älskar!!! Har för många jackor så säljer nu vidare denna fina jacka som är perfekt nu till hösten och våren!💗💗 Skriv för fler frågor🫶
Jacka monki - Jacka från monki, använd men i bra skick💗
Rutig jacka från monki - Säljer denna jättefina jacka/kappa från monki som tyvärr inte kommer till användning längre. Den är i storlek S men passar som M också. Kommer inte ihåg vad jag köpte den för men runt 300-500
Beige jacka från Monki - Säljer en superfin beige jacka från Monki i storlek S. Den har en klassisk design med stora knappar och en mjuk, mysig känsla. Perfekt för höst och vår! Jackan har långa ärmar och två praktiska fickor framtill.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M men passar S. Hör av dig vid frågor.
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Moncler cardigan  - Fick den idag den är oanvänd helt ny.Snygg svart jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har hög krage, två dragkedjefickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.