Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Mörkgrön kavaj
Mörkgrön kavaj - 89 Mörkgrön kavaj - 90 Mörkgrön kavaj - 91

Mörkgrön kavaj

Storlek: 42
Kategori: Jackor
Märke: Kappahl

110 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Grön kavaj med lite axelvaddning och två fickor fram. Den är lite tjockare i materialet så kan användas som en jacka! Storleken är liten, det står 42 men om man vill ha den lite oversized skulle jag säga att den är 36-38! Aldrig använd, så i gott skick!

elsaleffler
elsaleffler
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Mörkgrön kavaj - Mörkgrön kavaj med läderimitation detaljer på ärmarna stl 36 (passar mig som är en S)
Mörkgrön kavaj med dragkedjedetaljer - Säljer en mörkgrön kavaj  med glittrig yta och guldfärgade dragkedjor framtill. Jackan har lång ärm och en snygg, asymmetrisk skärning nedtill. Perfekt för dig som vill ha en stilren men ändå unik look.
Mörkgrön jacka/ kavaj med fickor - Snygg mörkgrön croppad kavaj/jacka från Design by Si  med klassisk krage och stora bröstfickor. Jackan har långa ärmar och knäpps med tre silvriga knappar framtill. Väldigt snyggt och elegant plagg! Nyskick!! Inga skador eller anmärkningar. Färgen är som på första bilden.
HOPE Mörkgrön kavaj  - Snygg mörkgrön kavaj i manchester från HOPE . Kavajen har en dubbelknäppt design med vita knappar och en klassisk krage.. Perfekt för en stilren look.
Mörkgrön teddyjacka - Mysig mörkgrön teddyjacka köpt på sellpy med fluffig struktur och dragkedja framtill! Super snygg till fest!
Grön Kavaj - Säljer denna gröna rutiga  kavajen/blazern då den inte längre används. Större i storleken, oversized. Tveka inte att fråga om fler bilder eller något annat! Köparen står för frakt 🚚💗
Mörkgrön teddyjacka - Säljer min trendiga teddyjacka ifrån Hm. Köpt för några dagar sedan och har prislappen kvar. Storlek S men passar mig som har storlek xs/s. Slutsåld överallt. Kontakta för fler bilder. Priset går att diskutera.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Svart dunväst från Moncler - Svart, glansig dunväst från Moncler Storlek S med hög krage och två dragkedjefickor framtill. Klassisk Moncler-logga på bröstet och quiltad design. Perfekt för lager-på-lager och snygg till streetwear.
Svart Moncler hybridtröja med huva - Snygg svart hybridtröja från Moncler med vadderad front och rygg i blankt material samt stickade ärmar. Tröjan har en stor huva, dragkedja framtill och en ficka med Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och streetwear.
Svart cardigan från Moncler - Snygg svart cardigan från Moncler med quiltad front och dragkedja. Jackan har långärmade ärmar i mjukt material och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Moncler cardigan  - Fick den idag den är oanvänd helt ny.Snygg svart jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har hög krage, två dragkedjefickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.