Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Morris vinterjacka stl.M med tillhörande mössa
Morris vinterjacka stl.M med tillhörande mössa - 89 Morris vinterjacka stl.M med tillhörande mössa - 90

Morris vinterjacka stl.M med tillhörande mössa

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Morris
Färg: Marinblå

750 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fin marinblå vinterjacka från Morris Lady. Stl M. Avtagbar päls på luvan. Ingår även en matchande mössa från Morris Lady. Jackan är sparsamt använd så den är i mycket fint skick.

Frida Södergren
Frida Södergren
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Morris vinterjacka i marinblå.  - Morris lady dun vinterjacka i storlek S men kan också passa M! Väldigt fin passform i ett bra skick, inte använd många gånger! Fin och fluffig äkta pälskrage! Original pris låg på 8000.
Morris Vinterjacka - Morris Vinterjacka Parkas med päls Marinblå Nypris 5500kr Skick 8.5/10
Stilren Morris vinterjacka  - Super snygg Morris jacka, sparsamt använd. Mörkblå i storlek M. Nypris 3500 kr.
Morris vinterjacka - Marinblå dunjacka Large i bra skick!
Morris vinterjacka (XXS) - En SUPERFIN vinterjacka i militärgrön som tyvärr tyvärr är för liten!! Jag är en M och som ni ser på bilden passar den ändå någorlunda så om du är en S/M tveka inte att höra av dig!! Nypris 3999:-💚💛🤍⭐️☀️🌼⚡️frakt tillkommer
Morris  - Snygg mörkblå quiltad jacka från Morris med silver knappar. Jackan passar Xs/S vid snabb affär kan priset diskutera :)
Morris vinterjacka  - Säljer tyvärr min fina mörkblåa Morris dunjacka eftersom den är för liten för mig nu! (Jättefint skick, använd 1 vinter) Den är supervarm!! Orginalpris ungefär 3600kr. Passar 34-36
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M men passar S. Hör av dig vid frågor.
Moncler cardigan  - Fick den idag den är oanvänd helt ny.Snygg svart jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har hög krage, två dragkedjefickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras