Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Trenchcoat!
Trenchcoat!  - 89 Trenchcoat!  - 90 Trenchcoat!  - 91

Trenchcoat!

Storlek: XS/S/M
Kategori: Jackor
Märke: MQ

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Supersnygg och trendig trenchcoat från MQ! Storleken passar mellan Xs-M. Säljer eftersom jag har en ny! Den är knappt använd, finns inga skador eller missfärgningar:) Köparen står för frakt som ligger på ca 95kr, men vid snabb affär är det inkluderat!

Emmanorinnn
Emmanorinnn
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Trenchcoat  - En sparsamt använd trenchcoat med 0 defekter. Den är helt ny och säljer den då den inte passade mig. Köptes för ca 600kr. Pris kan diskuteras ❤️
Trenchcoat MQ - Säljer den här superfina trenchcoaten från MQ som köptes i våras. Används 1 gång så helt i ny skick!! Pris kan diskuteras!! Nypris 1699kr
Trenchcoat - Jättefin trenchcoat från H&M, knappt använd! Perfekt inför våren🌸🌸
Trenchcoat - Säljer en klassisk beige trenchcoat från Zara i storlek S. Den är i fint skick och i stilren design med knappar och ett bälte i midjan. Perfekt för vår och höst!
Trenchcoat  - Superfin trenchcoat, känner att den är för kort i ärmarna för mig som är 175. Den går ner precis under knäna, bara fråga om ni vill ha fler bilder💕💕
Trenchcoat - Så fin! Tecken på använding därav priset. Perfekt vårjacka eller sommarjacka
trenchcoat  - Helt oanvänd. Jätte söt , Priset kan diskuteras ❤️
Trenchcoat  - Fin trenchcoat från hm som inte säljs längre ❤️
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Blå Moncler windbreaker  - Säljer en mörkblå vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på armen och snygga detaljer med röd och vit rand på huvan. Tillverkad i lätt polyester, perfekt för vår och höst. Klassisk passform och elastiska muddar vid ärmslut.
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Oversized ljusblå jeansjacka - Säljer en oversized ljusblå jeansjacka med klassisk krage och knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knapp samt sidfickor. Perfekt att slänga över en klänning eller till vardagslooken.
Moncler Cardigan  - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad front, två fickor med knappar och dragkedja. Ärmar och rygg i stickad bomull, klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Fjällräven - EXPEDITION DOWN JACKET W - navy  - Säljer en mörkblå dunjacka från Fjällräven i storlek XXS. Jackan har huva, gula snören, stora fickor med knappar och klassisk Fjällräven-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära. Medföljer matchande påse. Mycket gott skick & varsamt använd ett fåtal gånger. Inga märken eller defekter. Ny pris 9 999kr.
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka