Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Jacka Nakd
Jacka Nakd - 89 Jacka Nakd - 90

Jacka Nakd

Storlek: S/36
Kategori: Jackor
Märke: NA-KD

100 SEK

Frakt från 44 SEK
Beskrivning

Nakd jacka använd förra vintern, storlek 36. (Ord. Pris 799kr)

Sara
Sara
(6)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Stickad tröja - Stickade tröjor från Gina tricot, i både blått och beiget båda är storlek S, 150kr/st
Topp - Topp från H&M i storlek S
Klänning NAKD - superfin klänning från nakd har aldrig kommit till användning
Kofta med pärlknappar - Jättesöt kofta ifrån newhouse i storlek M, med pärlknappar. 60% bomull
Kjol Neo Noir - Kjol som jag använt fåtal gånger, nyskick
Klänning - Klänning ifrån zara använd endast en gång storlek S
Stickad polo - Ginatricot storlek M
Ginatricot kappa - Grön kappa storlek S/36
Skidjacka från Peak - Skidjacka från Peak i färgen burgundy XS  En skaljacka med trelagerkonstruktion i Hipe® Core+ som är vatten- och vindtät med mycket god andningsförmåga och en mängd tekniska funktioner. Normal passform.   Nypris 4799kr
Adoore klänning  - Säljer min Adoore klänning endast använd en gång på ett bröllopp. Storlek 34 men inte lika tight i midjan som dem andra modellerna kan vara, är 163cm och den släpar i marken om jag ej har klackar! Ord pris 1595kr
Liknande annonser
Visa alla