Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Beige kappa med knytband
Beige kappa med knytband - 0 Beige kappa med knytband - 1

Beige kappa med knytband

Storlek: 38
Kategori: Jackor
Märke: Nelly
Färg: Beige
Skick: Nytt skick

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en stilren beige kappa med knytband i midjan. Den har en klassisk design med långa ärmar och en mjuk, bekväm passform. Perfekt för kyligare dagar och ger en elegant touch till din outfit.

Maria
Maria
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Beige kappa med knytband - Säljer en superfin beige kappa i ull med knytband i midjan. Perfekt för höst och vår! Den har en elegant och stilren design med långa ärmar och en mjuk känsla. Passar både till vardags och festliga tillfällen. 🧥✨
Beige kappa med knytband - Stilren beige kappa med hög krage och elegant knytband i midjan. Kappan har vida ärmar och en dekorativ knapp vid halsen. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och chic stil.
Beige kappa med knytband - Säljer en stilren beige kappa med knytband i midjan. Den har långa ärmar och en omlott-design som ger en elegant look. Perfekt för höst och vår.
Beige kappa med knytband - Snygg beige kappa med knytband i midjan. Perfekt för höst och vår. Den är elegant men dock är den lite knorrig vilket man kan fixa vid snabb köp kan priset diskuteras. Köpt från Zara.
Beige kappa med knytband - Snygg beige kappa med knytband i midjan och stora fickor framtill. Perfekt för höst och vår, denna kappa har en stilren design utan krage och är tillverkad i ett mjukt material.
Beige kappa med knytband - Snygg beige kappa med knytband i midjan. Perfekt för höst och vår, med en stilren design och långa ärmar. Ett måste för garderoben!
Beige kappa med knytband - Snygg beige kappa med knytband i midjan. Perfekt för kyligare dagar med sin klassiska design och långa ärmar. Tung kappa så känns dyr när man har på sig den. Har små fläckar på framsidan därav priset. Köptes för 899 kr. Kappan säljs inte längre.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Svart dunväst från Moncler - Svart, glansig dunväst från Moncler Storlek S med hög krage och två dragkedjefickor framtill. Klassisk Moncler-logga på bröstet och quiltad design. Perfekt för lager-på-lager och snygg till streetwear.
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Svart cardigan från Moncler - Snygg svart cardigan från Moncler med quiltad front och dragkedja. Jackan har långärmade ärmar i mjukt material och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Moncler cardigan  - Fick den idag den är oanvänd helt ny.Snygg svart jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har hög krage, två dragkedjefickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Svart hybridjacka från Moncler - Svart hybridjacka från Moncler med quiltad front i dun och stickade ärmar. Jackan har huva, dragkedja framtill och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och snygg till streetwear.