Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Nike jacka
Nike jacka - 0 Nike jacka - 1 Nike jacka - 2 Nike jacka - 3

Nike jacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Nike
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

1300 SEK

Frakt från 59 SEK
Beskrivning

Svart nike jacka som är nästan helt ny i och med den hann användes i 2 månader innan den krymptens. Inga hål eller liknande .Nypris ligger den vid cirka 2,800

Thomas
Thomas
(5)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Nike jacka - Bra skick använt bara några gånger. Säljer eftersom den är för liten på mig. (Stl M i barn,) priset går att diskutera
Nike jacka - Säljer min vinterjacka ”Down NSW” från märket Nike. Allt på jackan sitter kvar, den har ”varmt” material både inne i fickorna och i överdelen av armen (inuti).🌨️
Nike jacka - Säljer nu denna unika Nike jackan. Skick 8/10. Det är bara att skriva vid funderingar eller liknande!
Jacka från Nike - Säljer min jacka från Nike som inte kommer till användning, jackan är helt okej använd men i bra skick, hör av er vid fler frågor💗
Nike jacka - Nike jacka, inte använd på några vintrar I fint skick och inga skador🔥
Nike jacka - En svart Nike Jack med små hål och en lagning. Jackan är storlek 158-170 och funkar för höst sen vinter och vår förutom små hålen är jackan helt okej skick.
Nike puffer jacka - Vintage Nike puffer jacka (ut och in). Skriv vid intresse och frågor
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkgrön jacka med nitar - Snygg militärgrön jacka/ overshirt med silverfärgade nitar på axlar och ärmar. Jackan har två bröstfickor med lock, klassisk krage och knappar framtill. As snygg till våren💞
J.Lindeberg Cardigan  - Trendig och sällsynt J.Lindeberg Cardigan | Skick 9/10 NYSKICK | Färgen mörkgrön och storlek M | Slutsåld överallt | Hör av er för mer information/bilder!
lululemon define jacket black - Svart jacka från lululemon med guld detaljer. Har tyvärr inte kvar plastpåsen som man får med🩷Size: 2
Svart jeansjacka med silverknappar - Snygg svart jeansjacka med klassisk passform och silverfärgade knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knappar, samt en rak och tidlös design som passar till det mesta.
Quiltad jacka  - Stilren quiltad jacka i en snygg khakigrön/olivgrön nyans. Lätt men varm, perfekt som övergångsjacka vår/höst eller svala sommarkvällar. Rak, avslappnad passform som funkar lika bra till vardag som till en mer uppklädd look. Detaljer: Quiltat mönster Knäppning med både dragkedja & knappar Mjuk och bekväm Tidlös färg som är lätt att matcha Snygg både öppen och stängd Säljer pga kommer inte till användvänding, endast använd 1 gång
Grå  bomberjacka från HM - Säljer en sååå snygg grå bomberjacka från HM som är helt slutsåld💞 Jackan är i Storlek S! Pris går att diskutera i en snabb affär! Hör gärna av dig vid funderingar!
Rutig overshirt i bruna toner - Snygg rutig overshirt i bruna, svarta och röda toner. Jackan har en boxig, loose passform med krage och tryckknappar framtill. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.