Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Vit Nike jacka
Vit Nike jacka - 89 Vit Nike jacka - 90 Vit Nike jacka - 91

Vit Nike jacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Nike
Färg: Vit

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Riktigt snygg vit Nike jacka!

Elias Rimsén
Elias Rimsén
(1)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit jacka från Nike - Säljer en stilren vit jacka från Nike med dragkedja och hög krage. Jackan har ett färgglatt Nike-märke på bröstet och långa ärmar. Perfekt för en sportig look!
Vit Nike jacka - Vit Nike jacka in fint men använt skick. Storlek s🖤 200 kr
Nike Jacka - Kommer inte till användning längre. I gott skick annars, köpt på Stadium för några år sedan. Jackan går att vända ut och in!
 jacka från Nike - Säljer en snygg jacka från Nike. Ganska ny, Dena modellen finns inte längre. Den har Nike-logotyp både på bröstet och ryggen. Jackan är perfekt för en casual look och är superbekväm. Passar perfekt för höst och vintern.
Nike fleece jacka - Mysig o snygg fleecejacka från nike! Användes förra vintern, köptes i London.  Finns straps på sidorna för att göra tröjan tajtare💣nypris 1300kr.  [ OBS, köper du fler varor bjuder jag på frakten🤌🏻]
Vit Nike tech - Nike tech i vit med svarta detaljer och dragkedja framtill. Jackan har en sportig look med huva, lång ärm och svarta linjer som ger en snygg kontrast. Perfekt för dig som gillar stilren och modern design.
Vit pufferjacka från Nike - Säljer en riktigt snygg vit pufferjacka från Nike med svarta detaljer och stor logga på bröstet. Jackan har justerbara spännen i midjan, svart innerfoder och dragkedja i sned design. Perfekt för dig som vill sticka ut med sportig stil.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Rutig overshirt i bruna toner - Snygg rutig overshirt i bruna, svarta och röda toner. Jackan har en boxig, loose passform med krage och tryckknappar framtill. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
Moncler jacka  - Storlek 2 som jag tror motsvarar ungefär xs-s, vet ej om den e äkta då den e köpt här
Brun oversized skinnjacka - Snygg brun oversized skinnjacka med dragkedja framtill och stora fickor. Helt ny oanvänd med prislapp kvar! Slutsåld överallt
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Svart kappa med bälte och fickor - Lång Kappa från Vero Moda. Har 2 fickor med ett bälte som går att knyta i midjan. Ordinarie pris 700 kr säljer för 650, pris kan diskuteras då jag använt kappan några gånger , säljer för att jag hittat en annan i min storlek och stil🩷ingen retur🩷
Vit fleecejacka från Patagonia - Mysig vit fleecejacka från Patagonia med blå dragkedja och detaljer i orange. Jackan har hög krage och lång ärm, perfekt vår eller höstjackan, funkar även som mellan lager på tex afterski. Sparsamt änvänd ca 5 gånger 💗💗