Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Päls Poncho
Päls Poncho  - 89 Päls Poncho  - 90 Päls Poncho  - 91

Päls Poncho

Storlek: One Size
Kategori: Jackor

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Päls poncho från Furst DANMARK Material: Kanin Storlek: One size Den är trasig på ett ställe men det syns inte om man inte lyfter på ena delen som är trasig. Finns att hämta i Västerås

Felizia.Lind
Felizia.Lind
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Äkta päls poncho  - Äkta kanin päls, kommer inte till användning längre och i nyskick🌺
Äkta päls poncho  - Äkta päls poncho, inga defekter.
Äkta poncho - Äkta kaninpäls
Päls poncho - Äkta kanin päls. Nypris 1600kr
Grå poncho från Luigi - Säljer en stilren grå poncho från Luigi i ull och viskos. Den har en asymmetrisk design med knappar vid halsen för en elegant touch. Perfekt för höst och vår när du vill hålla dig varm och snygg. Passar till alla tillfällen!
Äkta päls jacka - Äkta pälsjacka inköpt på garoff. Fin fluffig äkta päls i luvan i jackan. Man kan dra av pälsen så det blir en väst också.  Storlek S/M, sparsamt använd.
Päls jacka - Säljer nu min pälsjacka köpt för 600 då jag köpte S men passar M,L väldigt skön o mysig köpt denna vinter men aldrig använd.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Svart cardigan från Moncler - Snygg svart cardigan från Moncler med quiltad front och dragkedja. Jackan har långärmade ärmar i mjukt material och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Moncler cardigan  - Fick den idag den är oanvänd helt ny.Snygg svart jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har hög krage, två dragkedjefickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Parajumper cardigan - Tjena säljer ni min cardigan för använder den inte längre och behöver pengar till bensin😇 skriv om du har några frågor ( köpt för 5,300kr i butik )
Hollister overshirt - Hej, denna hollister overshirt. Storlek står XL men passar mer som en S/M. Killen i bilden är 190 cm lång. Vid frågor är det bara att ställa
Grön overshirt från Uniqlo XS-S - Säljer denna feta overshirten från Uniqlo med grym passform. Passar storlekar mellan S-XS. Hör av er kring funderingar