Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Pälsjacka
Pälsjacka - 89 Pälsjacka - 90 Pälsjacka - 91 Pälsjacka - 92

Pälsjacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Zara
Färg: Marinblå

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Blå pälsjacka från zara! S/M

oliviafredriksson
oliviafredriksson
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Marinblå pälsjacka - Säljer en supercool marinblå pälsjacka som är perfekt för att sticka ut i mängden. Den har en fluffig och mjuk känsla med långa ärmar. Jackan är i  bra skick och passar perfekt för höst och vinter. Perfekt för en utekväll eller när du vill känna dig extra glamorös!
pälsjacka - Supersnygg pälsjacka från Zara i jättebra skick! perfekt till vintern💕(förra årets modell)
Pälsjacka - Säljer min pälsjacka som är väldigt populära just nu. Den är väldigt varm och i bra skick
Pälsjacka  - Säljer sååå snygg pälsjacka i marinblå💙, köp på Plick! mycke bra skick! Säljer pga storleks fel!
Pälsjacka - Fejkpäls-jacka från zara. Köpt för två år sedan men sparsamt använd då den inte är min stil💞pris kan diskuteras
Pälsjacka - Pälsjacka i päls.  Köptes för något år sen, den har ett hål vid ryggen/armen.  Passar S-L!!!  Går att sy ihop om man är händig 💓 Köptes för 4999:-
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Svart kappa med bälte och fickor - Lång Kappa från Vero Moda. Har 2 fickor med ett bälte som går att knyta i midjan. Ordinarie pris 700 kr säljer för 650, pris kan diskuteras då jag använt kappan några gånger , säljer för att jag hittat en annan i min storlek och stil🩷ingen retur🩷
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M men passar S. Hör av dig vid frågor.
Moncler Cardigan  - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad front, två fickor med knappar och dragkedja. Ärmar och rygg i stickad bomull, klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.