Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Svart dunjacka från peak/stadium
Svart dunjacka från peak/stadium - 89 Svart dunjacka från peak/stadium - 90

Svart dunjacka från peak/stadium

Storlek: S
Kategori: Jackor
Skick: Mycket bra skick

1900 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en svart dunjacka från peak/stadium i bra skick. Den är perfekt för kalla vinterdagar med sin varma vaddering och huva. Jackan har en dragkedja framtill och långa ärmar. Den är både stilren och funktionell, idealisk för vinter och höst.säljer pågrund av att den är för stor för mig och behöver pengar just nu

Tuva Petersson
Tuva Petersson
(1)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart dunjacka Peak Performance - Populär svart dunjacka från Peak Performance med vågformat quiltat mönster och huva. Jackan har dragkedja framtill och broderad logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar när du vill hålla stilen och värmen. Strl 164 Nypris 1999kr
Svart dunjacka från Peak Performance - Säljer en svart dunjacka från Peak Performance med huva och dragkedja framtill. Jackan har en quiltad design och är perfekt för kalla dagar. Snygg, enkel och riktigt varm med klassisk look och diskret logga på bröstet.
Svart dunjacka Peak Performance - Jättebra skick! Knappt använd. ❣️Säljer en svart/mörkblå dunjacka från Peak Performance med huva och dragkedja framtill. Jackan har puffad design, ribbade muddar och diskret logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och har en clean, sportig look som funkar till allt. Köpt för 3199 förra året.
Svart dunjacka Peak Performance - Säljer en svart dunjacka från Peak Performance med huva och dragkedja framtill. Jackan har ett quiltat mönster och ribbade muddar vid ärmslut. Perfekt för kalla dagar och har en snygg, sportig look. Passar dig som gillar stilren och funktionell design.
Svart dunjacka från Peak Performance - Säljer en mörkgrön dunjacka från Peak Performance i mycket bra skick. Jackan är perfekt för vintern med sin varma och puffiga design. Den har en dragkedja framtill och en praktisk huva för extra skydd mot kylan. Passar både till vardags och utomhusaktiviteter. Använd endast 7 gånger max. Helt ny skick inga märken eller defekter.
Svart dunjacka från Peak Performance - Snygg svart dunjacka från Peak Performance med huva och quiltad design. Jackan har dragkedja framtill och två sidofickor med dragkedja. Perfekt för kalla dagar och enkel att matcha med olika outfits.
Svart dunjacka från Peak Performance - Snygg och varm svart dunjacka från Peak Performance med huva och dragkedja. Perfekt för kyliga dagar. Jackan har en glansig finish och långa ärmar.
Svart dunjacka från Peak Performance - Säljer en svart dunjacka från Peak Performance, Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg till jeans eller andra byxor.  Storlek M men sitter som S, Modellen är 174cm, de är en liten defekt på sista bilden, syns knappt.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Rutig overshirt i bruna toner - Snygg rutig overshirt i bruna, svarta och röda toner. Jackan har en boxig, loose passform med krage och tryckknappar framtill. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
Vit fleecejacka från Patagonia - Mysig vit fleecejacka från Patagonia med blå dragkedja och detaljer i orange. Jackan har hög krage och lång ärm, perfekt vår eller höstjackan, funkar även som mellan lager på tex afterski. Sparsamt änvänd ca 5 gånger 💗💗
Brun oversized skinnjacka - Snygg brun oversized skinnjacka med dragkedja framtill och stora fickor. Helt ny oanvänd med prislapp kvar! Slutsåld överallt
Moncler jacka  - Storlek 2 som jag tror motsvarar ungefär xs-s, vet ej om den e äkta då den e köpt här
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
J.Lindeberg Jacka  - Hej! Säljer nu denna väldigt snygga och eftertraktade J.Lindeberg jackan! Jackan är slutsåld överallt och går inte att få tag på… jackan är perfekt nu till vintern Storlek M  Ny pris: 6000 kr Säljs för: 1899 kr
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka