Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Axel arigato pufferjacka
Axel arigato pufferjacka  - 89 Axel arigato pufferjacka  - 90

Axel arigato pufferjacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Axel Arigato
Färg: Beige

2600 SEK

Frakt från 0 SEK
Beskrivning

Säljer min fina pufferjacka från Axel arigato, använd sällan under en vintersäsong, så den är i väldigt bra skick. Hör av dig om du vill ha fler bilder 💕

Eddie Larsson
Eddie Larsson
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Beige pufferjacka från Axel Arigato - Snygg beige pufferjacka från Axel Arigato med huva och dragkedja. Jackan har justerbar midja och långa ärmar, perfekt för kyliga dagar. Den är stilren och funktionell med en modern design.
Beige pufferjacka från Axel Arigato - Säljer en beige pufferjacka från Axel Arigato med huva och snörning i midjan. Jackan har dragkedja framtill, långa ärmar och diskret logga på bröstet. Den är quiltad och har en loose passform, perfekt för kalla dagar.
Beige pufferjacka från Axel Arigato - Säljer en beige pufferjacka från Axel Arigato med huva och snörning i midjan. Jackan har dragkedja framtill och tryckt logga på bröstet. Tillverkad av 100% återvunnen polyester och reprocessad dun. Perfekt för kalla dagar och har en clean, modern look. Pris kan diskuteras.
Puffer jacka Axel Arigato Beige - Säljer en snygg beige pufferjacka från Axel Arigato. Perfekt för kyligare dagar med sin vadderade design. Jackan är i storlek M men passar även L! Den är sparsamt använd och är i mycket fint skick. Hämtas upp i Enköping eller postas för en extra slant! 🩵🤍🩵
Svart pufferjacka från Axel Arigato - Säljer en snygg svart pufferjacka från Axel Arigato. Jackan har en dragkedja framtill och två fickor med dragkedjor. Perfekt för kalla dagar med sin tjocka vaddering. Den har en stilren design med märkets logga på bröstet. Passar både till vardags och mer uppklädda tillfällen.
Svart pufferjacka från Axel Arigato - Supersnygg svart pufferjacka från Axel Arigato med huva och dragkedja framtill. Perfekt för kalla dagar och har en clean, stilren look med diskret logga på bröstet. Jackan är varm och är perfekt för vinter. Bra skick, inga defekter på jackan. Har endast haft den en vinter.
Axel Arigato Jacka - Axel Arigato dunjacka i färgen beige, håller en otroligt varm. Storlek L och toppskick, 10/10! Använd ett fåtal gånger. Luvan går att ta av och på, samt dragkedjor på sidan som gör att det kan luftas. Köpt för 5500 kr och produceras inte längre!
Brun pufferjacka från Axel Arigato - Säljer en brun pufferjacka från Axel Arigato med hög krage och dragkedja framtill. Jackan har två framfickor med dragkedja och tryckt logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar när du vill hålla dig varm och snygg. Använd minimalt, enda tecken på användning är mitt namn på lappen, går att stryka över med vit penna sedan skriva nytt.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grön jacka med broderad detalj - Stilren grön jacka med stora fickor framtill och en broderad fågel på bröstet. Jackan har knappar, nedhasade axlar och en loose passform. Perfekt att slänga över en stickad tröja för en avslappnad look.
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Fjällräven - EXPEDITION DOWN JACKET W - navy  - Säljer en mörkblå dunjacka från Fjällräven i storlek XXS. Jackan har huva, gula snören, stora fickor med knappar och klassisk Fjällräven-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära. Medföljer matchande påse. Mycket gott skick & varsamt använd ett fåtal gånger. Inga märken eller defekter. Ny pris 9 999kr.
Vit dunjacka - Så najs med trekvartsärm 🤍
Svart dunjacka från Colmar - Svart pufferjacka (silverfoder) från Colmar med huva och dragkedja framtill. Jackan har två snedställda fickor med dragkedja och ett Colmar-märke på ärmen. Perfekt för kalla dagar och har en klassisk, stilren look. Storlek 44 enligt lapp, skulle säga XS eller mindre S.
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
svart colmar jacka  - fin svart colmar jacka, fint skick förutom att kedjorna blivit lite rost färgade (se bild), stl 42 men passar perfekt på mig som har xs/s💕
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick