Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Brun jacka zara
Brun jacka zara - 89 Brun jacka zara - 90 Brun jacka zara - 91

Brun jacka zara

Storlek: Xs
Kategori: Jackor
Märke: Zara
Färg: Brun

300 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Brun skinnjacka/pufferjacka från zara. Knappt använd

Elin Flyghagen
Elin Flyghagen
(10)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Brun zara jacka  - Brun skinnimeterad zara jacka💗 nypris 599kr
Brun jacka från Zara Girls - Mysig brun jacka från Zara Girls med grått fluffigt foder och huva. Jackan har stora fickor framtill, knappar hela vägen och mjukt material som känns som mocka på utsidan.
Brun Zara jacka - Brun jacka från Zara i fint skick, storlek S. Vid flera intresserade sker bud i kommentarerna från 79kr
Brun manchester jacka från Zara - Jättefin Jacka från Zara. Den är i stoleken S och är i Manchester tyg.  Den är jag inga fläckar och är använd fåtal gånger.
Brun jacka/kavaj från Zara - NWT. Jacka med lätt flare armar och guldiga knappar. Går till höften cirka. Peter pan krage.
Jacka Zara - Superfin jacka ifrån Zara💕 Helt ny med prislappen kvar🤍
Brun skinnkavaj från Zara - Snygg brun kavaj i skinnimitation från Zara med dubbelknäppning och klassisk krage. Jackan har långa ärmar, två fickor framtill och guldiga knappar som detalj. Perfekt för en trendig och stilren look.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Svart cardigan från Moncler - Snygg svart cardigan från Moncler med quiltad front och dragkedja. Jackan har långärmade ärmar i mjukt material och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Svart dunväst från Moncler - Svart, glansig dunväst från Moncler Storlek S med hög krage och två dragkedjefickor framtill. Klassisk Moncler-logga på bröstet och quiltad design. Perfekt för lager-på-lager och snygg till streetwear.
Moncler cardigan  - Fick den idag den är oanvänd helt ny.Snygg svart jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har hög krage, två dragkedjefickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Svart dunjacka från Parajumpers - Snygg svart dunjacka från Parajumpers med klassisk quiltad design och gul detalj vid kragen. Jackan har dragkedja framtill, hög krage och patch med logga på axeln. Perfekt för kalla dagar och enkel att matcha med olika outfits. Har några defeker som trasig grej på zipen men funkar fortfarande det gula bandet saknar en grej på och den är lite sliten