Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Quiltad jacka
Quiltad jacka  - 0 Quiltad jacka  - 1

Quiltad jacka

Storlek: L
Kategori: Jackor
Märke: Zara
Färg: Marinblå
Skick: Mycket bra skick

229 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Quiltad jacka från Zara| Stl:L | Nypris-999kr | säljes för 229kr | skick 9/10 |

Hugo uhlander
Hugo uhlander
(15)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Quiltad Jacka - Snygg praktisk Junior Jacka i marinblått, passar perfekt till vår som höst, knappt använd, i st 9-11 år! Jackan har en inbyggd tunn luva innanför kedjan vid kragen! Den är som ny, har även en till i större storlek i militärgrönt!
Mörkblå quiltad jacka - Säljer en stilren mörkblå quiltad jacka med dragkedja. Jackan har långa ärmar och en enkel design som passar perfekt för kyligare dagar. Perfekt för dig som vill ha en lätt och smidig jacka.
Svart quiltad jacka från Zara - Säljer en svart quiltad jacka från Zara med dragkedja framtill och ståkrage. Jackan har lång ärm och två fickor på sidorna. Perfekt för kyligare dagar och enkel att matcha med olika outfits.
Quiltad jacka - En riktigt snygg quiltad jacka. Skick 9/10 inga defekter eller hål. I storlek XL men passar mer M/L
Svart quiltad jacka från Barbour - Säljer en stilren svart quiltad jacka från Barbour med klassiskt rutigt foder. Jackan har långa ärmar och stängs med knappar. Perfekt för höst och vår med sin tidlösa design och bekväma passform.
Mörkblå quiltad jacka - Säljer en snygg mörkblå quiltad jacka med knappar och en cool ficka på bröstet. Jackan har långa ärmar och en skön krage som skyddar mot kylan. Perfekt för höst och vår när det är lite kyligt ute. Passar både till vardags och lite finare tillfällen. Jackans märke är morris! Priset inte hugget i sten!
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Rutig overshirt i bruna toner - Snygg rutig overshirt i bruna, svarta och röda toner. Jackan har en boxig, loose passform med krage och tryckknappar framtill. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
Vit fleecejacka från Patagonia - Mysig vit fleecejacka från Patagonia med blå dragkedja och detaljer i orange. Jackan har hög krage och lång ärm, perfekt vår eller höstjackan, funkar även som mellan lager på tex afterski. Sparsamt änvänd ca 5 gånger 💗💗
Brun oversized skinnjacka - Snygg brun oversized skinnjacka med dragkedja framtill och stora fickor. Helt ny oanvänd med prislapp kvar! Slutsåld överallt
Moncler jacka  - Storlek 2 som jag tror motsvarar ungefär xs-s, vet ej om den e äkta då den e köpt här
 Moncler Cardigan  - Snygg svart cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och stickade ärmar. Jackan har rund halsringning, dragkedja framtill och två fickor med knappdetaljer. Moncler-logga på ärmen och diskret glansig finish på framsidan ger en exklusiv känsla.
J.Lindeberg Jacka  - Hej! Säljer nu denna väldigt snygga och eftertraktade J.Lindeberg jackan! Jackan är slutsåld överallt och går inte att få tag på… jackan är perfekt nu till vintern Storlek M  Ny pris: 6000 kr Säljs för: 1899 kr
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka