Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Vintage nike annorak
Vintage nike annorak - 89 Vintage nike annorak - 90 Vintage nike annorak - 91

Vintage nike annorak

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Nike

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Köpt på humana, storlek M men skulle säga att den passar mer som en S. Jag är 165 cm lång så ni ser hur den sitter på mig! En fläck på insidan av fickan, vet inte om det går att få bort.. syns dock inte på utsidan av jackan. Annars är den väldigt sparsamt använd och i bra skick. Möts upp i göteborg.

Hedvig Olsson
Hedvig Olsson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vintage Nike  - Vintage Nike-tracksuit som sitter riktigt bra!  Skicket är använt men bra
Vintage Nike pufferväst - Snygg puffväst från Nike i storlek S dam. I riktigt bra skick, ingen missfärgning eller slitage på blixtlåset. Äkta och vintage. Mått: längd 62 cm, bröstkorg 48 cm, hemm 46 cm och axlar 37 cm
Vintage nike - Vintage nike jacka med båda bomull och regnjacks material
Nike vintage väst - 9/10
Nike vintage jacka - En jätte fet nike vintage vindjacka som är i bra skick och passar till det mästa ⚪️🔥
Vintage nike jacka - SÄLJER FÖR 300 inklusive frakt! Skitsnygg vintage jacka köpt på humana secondhand! Passar till det mesta! Tyvärr för stor för mig! Kontakta mig för fler bilder eller om man vill köpa!
Vintage Nike jacka - Vintage Nike jacka i storleken S Fint skick.
Vintage Nike jacket - Äkta Nike jacka från tidig 2000-tal
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Svart cardigan från Moncler - Snygg svart cardigan från Moncler med quiltad front och dragkedja. Jackan har långärmade ärmar i mjukt material och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Moncler cardigan  - Fick den idag den är oanvänd helt ny.Snygg svart jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har hög krage, två dragkedjefickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Parajumper cardigan - Tjena säljer ni min cardigan för använder den inte längre och behöver pengar till bensin😇 skriv om du har några frågor ( köpt för 5,300kr i butik )
Grön overshirt från Uniqlo XS-S - Säljer denna feta overshirten från Uniqlo med grym passform. Passar storlekar mellan S-XS. Hör av er kring funderingar
Hollister overshirt - Hej, denna hollister overshirt. Storlek står XL men passar mer som en S/M. Killen i bilden är 190 cm lång. Vid frågor är det bara att ställa