Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Retro vindjacka i blått och turkos
Retro vindjacka i blått och turkos - 0 Retro vindjacka i blått och turkos - 1

Retro vindjacka i blått och turkos

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Pull & Bear
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

150 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Snygg retro vindjacka med coola blockfärger i mörkblått, ljusgrått och turkos. Jackan har hel dragkedja framtill, ståkrage och elastiska muddar.

Zoe Kruger
Zoe Kruger
(5)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Retro vindjacka från Puma i blått och neon - Säljer en riktigt fet retro jacka med basketmotiv från ett italienskt lag som jag köpt i en second hand butik i Florens. Storleken är small/medium och passformen passar både män och kvinnor men tror främst kvinnor då den har en kortare rygg och ärmar. Skicket är som ny då jag använt den ett fåtal gånger. Går att mötas upp i Barkarby station eller fraktas där du står för frakten. Pris kan diskuteras vid snabb affär
Adidas vindjacka i blått och vitt - Säljer en snygg Adidas vindjacka med färgblock i blått, vitt, svart och röda detaljer. Jackan har dragkedja framtill, meshfoder och klassiska Adidas-ränder längs ärmarna. Perfekt för dig som gillar sportig stil och streetwear.Storlek L ungdom (164)
Retro vindjacka/overshirt  - Cool overshirt från Raket i blått och rött med lång ärm, två stora bröstfickor och meshfoder. Skjortan har tryckknappar vid kragen blå detaljer.
Nike vindjacka i turkos och svart - Snygg vindjacka från Nike i turkos med svarta och grå detaljer. Jackan har huva, hel dragkedja och vit logga på bröstet. Perfekt för träning eller chill, lätt och sportig look. Matcha med shorts och t-shirt för en komplett outfit.
Adidas vindjacka i blått och beige - Snygg vindjacka från Adidas med färgblock i marinblått, beige och vitt. Jackan har dragkedja framtill, höga muddar och två sidofickor med dragkedja. Perfekt för chill dagar och sportiga outfits.
Blå och turkos vindjacka från The North Face - Snygg vindjacka från The North Face i mörkblått och turkos med coolt mönster upptill och på ärmarna. Jackan har huva med snörning, hel dragkedja och logga på bröstet. Perfekt för dig som gillar streetstyle och outdoor-vibe. Så gott som ny. använd ett par ggr men väldigt få ggr köpt för 2300. Säljer för 1200 kb
Turkos vindjacka från Craft, stl S - Turkos vindjacka från Craft med svarta och vita detaljer. Jackan har huva, dragkedja och meshfoder på insidan för extra ventilation. Snygg sportig look med smidiga fickor och justerbar nederkant. Perfekt för dig som gillar att vara aktiv utomhus.
Retro vindjacka i lila och turkos - Vintage vindjacka med lila, turkosa och svarta paneler samt coolt grafiskt mönster. Jackan har dragkedja framtill, ståkrage och två fickor med dragkedja. Jackan har två små brännmärken på baksidan av ena armen och en liten reva på ryggen (skadorna syns i bilderna). Meddela gärna för fler bilder och mått, priset kan diskuteras.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Moncler cardigan dam - Moncler cardigan för Damer  🧼 Skick: Inga skador, helt ny, använd 1 gång  📏 Storlek: 1 alltså S, sitter perfekt  🚭 Rök-fritt hem och djur-fritt  📦 Fraktas samma dag eller dagen efter    💘 Perfekt för alla hjärtans dag
Grå vindjacka från Under Armour -  Grå vindjacka från Under Armour med luva
Moncler cardigan - Säljer nu en riktigt snygg moncler cardigan eftersom att jag hittat en annan. Den är helt ny och kommer med lappar och allt sånt. Den är i storlek L men passar som en M. Jag på bilden är 185 och väger 71kg. ⚠️OBS 1;1 K0P1A ⚠️
Beige dunjacka från Canada Goose - Snygg beige dunjacka från Canada Goose med quiltad front och grå ärmar. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med knappar och klassisk logotyp på ärmen. Perfekt för kyliga dagar och riktigt stilren look.
Riley Field Jacket - Snygg marinblå vindjacka från Riley med fyra framfickor och knappar. Skriv och ni har frågor och pris kan diskuteras🙌
Ralph lauren Field Jacket - Säljer nu min Ralph lauren jacka! Perfekt inför vår säsongen! Den är i storlek | S |, och passar någon som är ungefär 177-184 (cm). Priset är ej huggit i 🪨och om du har funderingar skriv till mig privat.
Mörkgrön Meotine kappa - Säljer min så fina Meotine kappa, grön färg i storlek S/M. Varan är köpt från deras egna hemsida men endast använd några få gånger! Finns några noppror på framsidan annars fint skick! Skriv för frågor!