Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Lack jacka från boohoo
Lack jacka från boohoo - 89 Lack jacka från boohoo - 90 Lack jacka från boohoo - 91

Lack jacka från boohoo

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Boohoo
Färg: Rosa

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En rosa lacknafta från boohoo med lappen kvar. Jag råkade felbeställa den, alltså från petite avdelningen. Så den är lite liten i armarna för mig. Annars väldigt fin. Aldrig använd i storlek S

Julia Peterström
Julia Peterström
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Rosa jacka från Boohoo - Säljer en snygg rosa jacka från Boohoo med ribbade detaljer på axlarna. Jackan har dragkedja och knappar framtill samt två fickor. Perfekt för en stilren look.
Kappa boohoo - Jätte fin vår/höst kappa från boohoo, typ inte använd jätte bra skick
Boohoo jacka - Köptes förra året skitfin på och passar Xs och är i storlek 34 inga skador ❤️
Lack jacka  - Lack jacka från boohoo  Storlek 38  Bra skick använd knappt 6 gånger
Boohoo jacka - SÖKER BÅDA dessa jackor från boohoo i BLÅ och SVART
Boohoo jacka - Passar bra nu till sommaren om man ska ut på kvällen, har haft den i ca två år men inte fått så mycket använding av den då jag har den i annan färg också, STORLEK:S Jag är 164 cm lång som referens
Boohoo jacka  - Bra skick  Storlek 36
Olivgrön jacka från Boohoo - Säljer en snygg olivgrön shirt jacka från Boohoo. Den har långa ärmar och ett bälte i midjan för en fin passform. Jackan har stora fickor framtill och knappar vid ärmsluten. Liten i storleken och aldrig använd. Perfekt för höst och vår!
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Svart cardigan från Moncler - Snygg svart cardigan från Moncler med quiltad front och dragkedja. Jackan har långärmade ärmar i mjukt material och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M men passar S. Hör av dig vid frågor.
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Svart hybridjacka från Moncler - Svart hybridjacka från Moncler med quiltad front i dun och stickade ärmar. Jackan har huva, dragkedja framtill och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och snygg till streetwear.
Svart dunväst från Moncler - Svart, glansig dunväst från Moncler Storlek S med hög krage och två dragkedjefickor framtill. Klassisk Moncler-logga på bröstet och quiltad design. Perfekt för lager-på-lager och snygg till streetwear.